Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A Matek tanárom lefeküdt az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Matek tanárom lefeküdt az osztálytársammal?

Figyelt kérdés
elmondta a legjobb barátnője nekem és azóta figyelem a kettejük viszonyát és most lett igazán szembe tünő, hogy nem a szokásos tanár diák módon beszélnek egymással, és egyszer mintha láttam volna valamilyen eldugott helyén beszélni a suliban ezt a csajt, ő amugy 15 lesz decemberben.... Mit tegyek? megzsarolhatom ezzel az információmmal a tanárom? az törvényes?
2013. nov. 1. 19:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
90%
Azonnal szólsz az igazgatónak!!!!!
2013. nov. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
50%
persze, zsarold meg, én is ezt tenném;)
2013. nov. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
de nekem mi hasznom abból? amugy se állok fényesen matekból....
2013. nov. 1. 19:37
 4/18 anonim ***** válasza:
90%

annyit tehetsz h jelzed az osztályfőnököd vagy az igazgató felé


azt gondolom tudod, h hiába vagy fiatalkorú a zsarolás akkor is bűncselekmény...

2013. nov. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
70%
szard le, ha kellenek a jó jegyek, zsarolj:D
2013. nov. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Először is, én megzsarolnám. Másodszor, valószínűleg megszívnám. Ha tényleg lenne köztük valami akkor csak annyit vennél észre, hogy a tanár távolságtartó vele az iskolában.
2013. nov. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
48%
Jaja a sulis kis tinik pletykái biztos igazak..
2013. nov. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
50%
Ha nem állsz jól matekból, akkor tényleg használd ezt ki. :D
2013. nov. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Savanyú a szőlő, bogaram?
2013. nov. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
az utolsónak: igen ku rva savanyu a szőlő és irigy is vagyok rá mert én akartam b@ szni a matektanárommal, azzal a vén kecskével....-.-
2013. nov. 1. 19:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!