Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Buszon hogyan lehetne ismeretl...

Buszon hogyan lehetne ismeretlen emberekkel ismerkedni, barátkozni?

Figyelt kérdés
Nagyjából velem egykorúakkal, hogyan mehetnék oda egy idegenhez aki maximum még csak látott párszor ott a buszon és ennyi? Hogy ne nézzék ezt furcsának hogy vajon mit akarhatok.
2013. nov. 7. 20:07
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Mert van ott pár szimpatikus ember akiket szinte minden nap látok, lehet néhányból jó haver lenne.
2013. nov. 7. 20:08
 2/12 anonim ***** válasza:
77%
Nekem lett úgy nagy barátság, hogy egy srác kb beleesett az ölembe a buszon. Mondjuk ezt kanyarban gyakorold, mert amúgy tényleg hülyének néznek. :)
2013. nov. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
8%
Vegyél fel egy karszalagot és játszd el az ellenőrt. Rögtön lesz közös témátok. Igazoltatod, leszállítod a buszról, csekket adsz neki, de mindenekelőtt elkéred az igazolványát, megnézed nevét, címét...
2013. nov. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ülj oda hozzájuk de előtte kérdezd meg h foglalt e ha.nem akk nyert ügyed van! Tegyél fel nekik kérdéseket! De ne oan személyeset először csak h mi a neve, meg h pl.akarsz utazni haza pécsre és akkmondjuk kérdezd h te is pécsen laksz ? Ilyesmiket! Aztán ha barátkozni akar veled akkor visszakérdez és meg is van a beszélgetés utána meg már simán odemehetsz hozzá(juk) egy másik nap!! ;)
2013. nov. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem rögtön nyert ügy, ha nem foglalt a hely. Én pl. kifejezetten utálom, ha idegenek akarnak beszélgetni velem a buszon.
2013. nov. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
55%
Én még azt is utálom ha valaki ismeretlen mellettem ül nem, hogy még elkezd velem beszélni. Pl.: reggel megyek a buszon, fel se keltem és már beszélni akar velem valami idegen, megyek haza a busszal ki vagyok fáradva nincs idegzetem beszélgetni az ismeretlennel.
2013. nov. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem attól függ, ki akar velem beszélgetni, hogy van e kedvem hozzá. Ha idős néni, akkor nagyon nincs, középkorúval sincs, inkább korombelivel van, mert alig van barátom és nem ártana újakat szerezni. Az se mindegy, hogy az ellenkező nemből ki akar velem ismerkedni, mert ha csöves és lepukkant, akkor nem kell. Ha idősebb is, akkor meg aztán főleg.
2013. nov. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem vagyok egy nagy pasizós, de 1-2 sráctól egyáltalán nem bántam volna, ha továbblépnek a szemezésen, és odaülnek hozzám... :P Szóval szerintem bátran menj oda a lányhoz, lehet hogy pont ő is arra gondolt, hogy "ááh, ez is nyuszi lesz idejönni, pedig tetszik..." persze ha érzed rajta, hogy nem szeretne beszélgetni, akkor ne nyomulj tovább, de aki vevő rá az örülni fog hogy oda mertél menni:)
2013. nov. 8. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Tudod, pont ma láttam egy lányt aki nagyon bejön nekem, a problémát nehezíti hogy az öccsével együtt van a buszon szóval a kanyarban esés elvetendő.


Nem tudom milyen hosszú a buszút de nekem 20 perces...

sokat gondolkodtam hogy megszólítsam-e vagy ne, aztán én végül arra jutottam hogy majd ha egyedül lesz.


Szerintem a buszon nehéz ismerkedni, könyebb mikor leszáll valaki és elkezdesz vele beszélgetni. Bár én tényleg "nyuszis" vagyok mert nem merek odamenni másokhoz.


Szóval ha a buszon akarsz vele beszélgetni meríts egy nagy bátorságot és menj oda hozzá, légy határozott, tök mind1 mit csinálsz csak ne azt amit én tennék :D

2013. nov. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

OFF

9-es,tudom hülye kérdés,de nem Miskolcon?

2013. nov. 9. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!