Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Egy fiú aki nagyon tetszik és...

Egy fiú aki nagyon tetszik és őszi szünet alatt regisztrált a fb és rám írt többbször viszont utána nem igen volt fen és suliban sem igen szólt hozzám talán csak nézett pedig tök sokat beszéltünk és szerintem kedvel engem most mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nem tudom mit csináljak mert nagyon tetszik hogy hívjam fel magamra a figyelmét

2013. nov. 9. 08:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért nem írsz neki te?
2013. nov. 9. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hát fenn sincsen a fb és nem tudom mit csináljak
2013. nov. 9. 09:24
 3/7 anonim ***** válasza:
Attól még írhatsz neki, például én mindig rejtve vagyok fent, de attól még válaszolok ha írnak.
2013. nov. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
értem csak mikor fenn van akkor eddig mindig rám ír meg megoszt dolgokat és kb október 25 semmi ilyet nem csinál
2013. nov. 9. 13:04
 5/7 A kérdező kommentje:
meg nem akkarok tapadosnak tűnni hogy küldök neki üziket de egyikre se reagálna azt nem szereteném meg ő neki szerintem általában mindig be van kapcsolva a chat
2013. nov. 10. 12:45
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha ráírsz az azt jelenti hogy érdeklődsz utána.

Ezt már megtanulhatnák az emberek. Ha tetszik neked akkor miért ne írnál rá? Ne csapd be saját magad mert az sose vezet jóra. Sok kapcsolat ilyen hülyeségeken bukik el. Ha meg nem ír vissza akkor meg nem ír vissza mész tovább. Úgy gondolom még nem vagytok házastársak hogy bármi vesztenivalód legyen.

2013. nov. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Oké csak én írnék neki csak nincs fenn és onnan tudom mikor fenn van hogy megoszt dolgokat meg ilyenek de suliba nem igen szól hozzám csak néz
2013. nov. 10. 12:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!