Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek mi a baja? Leginká...

Szerintetek mi a baja? Leginkább 15-18 éveseknek.

Figyelt kérdés

Van egy srác a gimiben, akivel elég érdekesen alakultak a dolgok. Eleinte dumáltunk néhány szünetben egymással. Mindig ő szólított meg, pedig alapból zárkózott, legalábbis az én baráti körömmel szemben nagyon is az. Egyedül velem hajlandó beszélni közülünk. Elég buta ürügyeket talált arra, hogy megszólítson, de nem zavart. Aztán egyik nap a barátnőimmel beszélgettem szünetben a folyosón. Mellettünk volt egy terem, mivel későn érkeztem nem tudtam, hogy kik vannak bent... Ő volt a teremben meg a legjobb haverja. Néhányszor kinyitották az ajtót, de becsukták. Majd a fiú haverja kiszólt nekem, hogy tetszek a fiúnak és hogy vár a teremben. Ezt megismételte még egyszer, de nem mentem be. Úgy gondoltam, hogy biztosan csak meg akarnak szívatni.(A fiú állítólag nagyon bunkó is tud lenni, ha olyan a kedve, de előttem egyszer sem mutatta még ezt az oldalát.) Kérdőn meredtem a barátaimra, hogy szerintük mi volt ez. Ők se értették. Ezek után sokáig nem láttam.Túl sok minden történt akkoriban, de ez most mellékes.Aztán, mikor 1 hónap múlva rendeződtek a (mellékes) dolgok, akkor már a nyár legeleje volt. Észrevettem, hogy be se volt nekem jelölve facebookon, ezért bejelöltem. Szinte rögtön visszaigazolt. Egy hétfői napon észrevettem, hogy néz engem. Először azt hittem, hogy nem fontos. Majd másnap is figyelt. Tudtam, hogy nem lehet véletlen. Harmadnap tartottam vele a szemkontaktust. Viszont aznap délután mikor hazamentem észrevettem valami érdekeset. Kitörölt facebookon az ismerősei közül. Fogalmam sem volt mi baja lett hirtelen, de nem jelöltem be ismét. Ha ő így, akkor én is. Csütörtökön már nagyon kíváncsi lettem, hogy mi lehet ennek az oka. Néhány barátommal beszéltem, de ők csak annyit mondtak, hogy így akarja magára vonni a figyelmét. Szerintük tetszettem neki. Sajnos én nem így láttam, mert már rám se nézett. Ha egy helyiségben voltunk, akkor ő mindig háttal állt. Eldöntöttem, hogy nem fog érdekelni. Erre újra kezdődött. Ismét figyelt engem. Én meg rá se néztem, de szóltak, ha éppen engem szúrt ki. Rá következő héten, kedden (nyári szünet előtti héten) egyik régi barátnőmet kezdte el piszkálni, de mivel a kapcsolatom az elmúlt időben megromlott a lánnyal ráhagytam. Ez az egyik oka volt, hogy hagyjam, hogy szekálják. A másik, hogy a fiú azt mondta, hogy ne szóljak a lánynak. Szünet előtt el sem tudtam tőle búcsúzni, mert 2 nappal "előbb kezdődött neki a nyári szünet", míg mi többiek bejártunk rendesen. Ő egyébként edzőtábor miatt maradt ki állítólag. Úgy döntöttem, hogy elfelejtem. Hogy nem fog érdekelni, de hiába. Facebookon továbbra sem jelölt be. Én meg már a végén arra gondoltam, hogy biztosan tévedésből törölt le, azért a végén rávettem magam, hogy megint bejelöljem. Nem jelölt vissza, pedig biztos, hogy volt fent. Úgyhogy a végén a bejelölést is kitöröltem... Nem akartam egy lány lenni, aki fut utána. Tudom kicsit gyerekesnek tűnhetek, de még soha senki nem zavart össze ennyire. Bocsi, hogy ilyen sokáig tartott kifejtenem a mondanivalómat, de még ez is csak a rövidített változat. Lényegében csak azt szeretném tudni, hogy mi baja lehetett, amiért kitörölt az ismerősei közül?

Remélem vannak, akik nem ijednek meg ettől a terjedelmes szövegtől és segítenek választ találni a kérdésemre. Örülnék néhány jó tanácsnak.



2013. júl. 4. 20:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%
Hú ezt tényleg elég volt elolvasni:)
2013. júl. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 LePeDő ***** válasza:
100%
Atyaúristen, miért nem kérdezed meg tőle szemtől szemben?
2013. júl. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem se fuss utánna, lehet már meggondolta magát, vagy jött egy másik lány azéletébe, és nem tudja kit válasszon.

Lépj túl rajta, lesz másik úgyis.

2013. júl. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Sajnos mikor meg akartam kérdezni, már késő volt a nyári szünet miatt. Ráírni meg így nem akarok. :/
2013. júl. 4. 20:31
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Én szerintem félénk a srác vagy nem tudom mi van vele, de nagyon is magamra ismertem a történet alapján.

Én 8.os voltam általánosban mikor tetszett egy lány és köszöntem neki ő visszaköszönt. Kb 1 hétig, de közben nem mertem odamenni hozzá talán nem is azért mert félénk vagyok/voltam hanem azért, mert sajnos fura módon az egyik szülője az osztályfőnököm volt. És úgy lett vége az egésznek, hogy hallottam, hogy a barátnőivel szünetben beszélgettek és szerintem rólam volt szó.

Utána ha köszöntem neki akkor nem is köszönt el is fordult direkt arrébb volt szóval nem ott ahol szokott lenni.

És fb-on is én jelöltem be ott beszélgettünk mivel élőben "féltem". És miután ugye vége lett annak, hogy nem köszönt vissza én letöröltem.

Szóval lehet valaki tele beszélte a fejét mert egy ideig ugye beszélgetett veled utána meg gondolom semmi és csak néz mint aki aranyt lát.

Szóval szerintem valamelyik haverja a bűnös. És közben ő meg szeretne veled haverkodni. Vagy pedig valamelyik 2színű lány amelyik kibeszélt téged. Sosem tudni,de magától nem hinném, hogy ilyenre képes lenne.

És amikor téged nézett nem értem miért nem szólított meg talán valamelyik "megfenyegette" akinek esetleg rajta kívül tetszel?

Szerintem hagyd az egészet törődj a nyári szünettel most.

Majd lehet jövőig lerendezi magában az érzéseit és vagy meg mer szólítani vagy nem.

2013. júl. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget. :) Egyébként lehet benne valami. Egy kicsit én is tartottam ettől, hogy valaki hatására tette, amit tett...
2013. júl. 5. 20:30
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de velem is ezt csinálta az egyik osztálytársam, aki folyton a mellemet bámulta, amúgy meg hozzám sem szólt. De egyszer bejelölt face-n és pár hét múlva vettem észre, hogy már nem az ismerősöm. De nem érdekelt különösebben, én nem jelöltem be újra.
2013. júl. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nézd meg a Keith c. filmet...
2013. júl. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

hát azt kellet volna tenni, amitől manapság mindenki baromira irtózik:személyesen megkérdezni tőle, hogy mi a probléma.

Ez egy régi elfeledett módszer, de nagyon hatásos.


Most vagy ráírsz, vagy kivárod a szeptembert, nem igazán tehetsz mást.

2013. júl. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

ez a gyerek hány éves?

mi utoljára 12-13 évesen csináltunk ilyeneket. ,,(...) Majd a fiú haverja kiszólt nekem, hogy tetszek a fiúnak és hogy vár a teremben. Ezt megismételte még egyszer, de nem mentem be. (...)" ezt komolyan nem hittem el :D Mindjárt itt a szeptember, derítsd ki valahogy,mert már engem is érdekel, hogy mit mond(nem hiszem,hogy megtudjuk a tényleges okát). :D 18F

2013. aug. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!