Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Meleg kérdés: lehetséges, h...

Meleg kérdés: lehetséges, h egy meleg ismerösöd (fail randi stb. ) fenyeget, hogy elmondja rólad, vagy hasonlók?

Figyelt kérdés

A szituáció amitöl tartok: Az ember randizgat, és - ha kicsit összemelegedek kivel - elmondom pl. a teljes nevem - sajnos nálam ez elég, az interneten könnyü megtudni, hol dolgozom, stb.

De konfliktusok veszekedések vannak, a randizgatás közben is összefut az ember néhány idiótával... Volt már ebböl valakinek gondja, hogy megfenyegette valaki, hogy pl. a munkahelyen közhírré teszi?

Azért nem szeretnék ugy élni, hogy "randizgatunk, de a nevem sajnos nem modhatom meg" :(


Tapasztalatok alapján, hol az értelmes határ, mennyire kell parázni?


Én csak most kezdtem a dolgot(ideje volt:), szal kicsit parás vagyok. Budapesti vagyok.



#meleg #szex #homoszexualitás #forced coming out #in closet
2013. nov. 9. 14:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Velem még nem fordult elő. Bár a teljes nevem nem nagyon szoktam mondogatni, informális közegben sztem felesleges. Egyébként is, mit tud csinálni? Aki heterónak ismer, elhinné egy idegennek, hogy meleg vagy, vagy arra gondolna (ami az igazság), hogy az illető biztos utál valamiért és kellemetlen helyzetbe akar hozni?
2013. nov. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Szerintem ezért nem kell paráznod.
2013. nov. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ennyire bosszúállóak lennének az emberek? mondjuk én heteró vagyok, és voltak már durva történetek az életemben, de senkinek nem lett volna mersze emiatt ellehetetleníteni, mert mondjuk nem úgy jöttek ki a dolgok ahogy ő szerette volna.


ha ennyire félsz, akkor mondj valami olyan vezetéknevet ami hasonlít az eredetihez, de mégsem az. később, ha igazi társaddá válik az illető, akkor megbeszéled vele ennek okát, és felfeded a kilétedet. ha normális, akkor megérti.

2013. nov. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem volt soha ilyen problémám. Másrészt ezzel aztán fenyegethet, tekintettel arra, hogy nem titkolom a dolgot.

Ja, és én teljes névvel szoktam bemutatkozni, szerintem az alapvető udvariasság, de lehet, hogy csak régimódú vagyok ezügyben.

2013. nov. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem volt ilyen problémám. Túlságosan is hamar megbízok a srácokba, kikotyogok nekik mindent hogy éppen ki az akivel szemezek stb.

És az történt, nem is olyan régen, hogy valakik írtak valami faxságot Tillának és utána már nem kellettem neki.. :/

Úgyhogy, óvatosan.

2013. nov. 10. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
4es, en is kb ilyen vagyok. Mondjuk elsore tenyleg eleg, ha csak keresztnevet mondunk, de aztan elvarom, hogy teljeset kapjak. Sot, 2. randin most odaadtam egy sracnak a nevjegyem (poenbol, neki es nekem sem volt sohasem:) ami persze nemi bizalommal jar. De eleg csak a nevemre keresni ra, ez idegesito:/ igaz, sok ember van igy.
2013. nov. 10. 13:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!