Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ma edzéskor csökkent a teljesí...

Ma edzéskor csökkent a teljesítményem, minden nehezebben ment mint máskor. Ez lehetséges, hogy a nagy meleg miatt van?

Figyelt kérdés
Más is tapasztalt már ilyet?
2013. jún. 22. 17:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Ma én is így jártam! Biztos hogy amiatt!
2013. jún. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor nem vagyok egyedül :)
2013. jún. 22. 17:56
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is így jártam ma!
2013. jún. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
...És még hogy fog drága barátom. Múlt év decemberében vettem elő a súlyzókat, úgy gondoltam komolyabban nekiállok, összeírok egy edzésprogramot magamnak bemelegítéssel. Sikerült is, most van október közepe, durván 10 hónap alatt annyit változott a külsőm, mint még soha. Ezért büszke is vagyok magamra, na de..., már 5. hónapja nem tudok emelni a súlyon, mert nem tudom teljesíteni azt, amit legutóbb kiírtam. Szigorú vagyok magamhoz, nem fogom magam becsapni. Úgyhogy most egy darabig lazára veszem a tornát. :) Azt tapasztalja az ember, hogy de jó megy-megy-megy, aztán egyszer csak megáll egy ponton a teljesítőképessége. A lényeg, hogy parázni, görcsölni nem szabad azon, sikerül-e az edzést teljesíteni. Aki sportol, az türelmes legyen saját magához, és tiszteletben tartsa magával szemben azt amit csinál. Nagyon sok múlik az idegek kipihentségén és sok ember itt hagy fel mindennel. Ezt így pedig nem lehet kezelni.
2014. okt. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!