Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Az amerikai diákoknak miért...

Az amerikai diákoknak miért olyan fontos a népszerűség?

Figyelt kérdés
2013. nov. 14. 15:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem az. Ha ezt egy filmből veszed nagyot tévedsz, ha meg ilyen amrekiai diákot ismersz akkor vagy önértékelési problémái vannak vagy feltűnési viszketeksége. De egy magyar diáknak is ugyanolyan fontos a népszerűség.
2013. nov. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem rokonom él amerikában, és szoktam vele ilyesmiről beszélni. A filmekben látott dolgok nagyon is valósak sokszor mármint a házibulikat meg a sulikban kialakuló viszonyokat illeti, tényleg nagyon átestek a ló túloldalára ilyen téren.
2013. nov. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Talán a laza iskolai követelményekkel van kapcsolatban, és azzal, hogy ott a média sokkal jobban erőlteti a sztárok körüli felhajtást, a népszerűség erejét. Ott talán jobban érvényesül, aki népszerű, és a diákok egy ugyanilyen tásadalmat valósítanak meg, csak kicsiben.


De mondom, ez mindenütt így van, csak ott talán ennek nem szab határt pl. az iskola, otthoni szokások, stb.

2013. nov. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nekem nem volt fontos soha a népszerűség. Nem gondolom, hogy attól értékesebb ember valaki, mert népszerű.


Nem filmből vettem, tapasztalom.

2013. nov. 14. 18:52
 5/5 anonim ***** válasza:

"Nem filmből vettem, tapasztalom."

Kint tanultál?

2013. nov. 15. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!