Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek ebben a helyzetben...

Szerintetek ebben a helyzetben mit csináljak?

Figyelt kérdés
Annyi a történet, hogy holnap egyik közeli rokonomnak szalagavatója lesz, amire én is meg vagyok hívva. Az a gond vele, hogy sajnos agorafóbiám van (tömegiszony) és zárt helyen, több száz ember között egyszerűen képtelen vagyok meglenni, főleg nem órákat. Hiába beszéltem rokonnal és tudja ő is, hogy ebben szenvedek ennek ellenére elvárja, hogy ott legyek. Ti mit csinálnátok?

2013. nov. 15. 10:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
akinek nincs ilyenje az nem érti meg, hogy mit jelent a "beteg" számára ... kockáztasd az összeveszést, várd meg utána, lépj be a terembe és a tömeg szélén nézelődj kicsit, stb
2013. nov. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj meg csak a végére odaérni,és maradj a szélén a tömegnek,ha jönnek kifelé akkor majd látja,hogy ott vagy.
2013. nov. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ezekkel az a gond, hogy a család többi tagját se nagyon érdekli ez a fóbia és ők is elvárják, hogy ott legyek a tömegben. Mind1 max beülök és összeesek, had nevessen a sok tapló, de az benne a legdühítőbb, hogy én fordított helyzetben nem várnám el a másiktól. Már most remegek az idegtől, de ha meg esetleg nem mennék el én lennék az utolsó bunkó...
2013. nov. 15. 11:21
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Ne kockáztasd a saját egészségedet! Ha te már ettől ideges vagy, akkor NE MENJ EL! Mi a fszt számít, ki mit gondol majd? Ha ezért szemrehányásokat tesznek, akkor mondd el,hogy te már előre mondtad nekik, hogy NEM TUDSZ elmenni, mert beteg vagy! Ennyi! Ezen kár idegesíteni magad! Törődj magaddal, és ha ők nem értenek meg, akkor te se érts meg őket! Ez alatt azt értem, hogy ha ők nem értik meg, hogy te képtelen vagy elmenni, akkor neked miért kellene mégis elmenned azért mert ezt elvárják? Ilyenkor kell bevenni a "leszrom" tablettát :)
2013. nov. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!