Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Amiatt fordulhatnak el az...

Amiatt fordulhatnak el az iskolában tőlem az emberek, mert az arcom ronda, nem pont olyan mint másoknak?

Figyelt kérdés

Azt veszem csak észre, hogy már 3. éve járok ide, a többiek tök jóba vannak az osztályban is meg más osztályokba járó diákokkal is. Nekem meg nincs egy társam se, akivel jóba lennék, akivel megbeszélhetném a gondjaimat, akivel elintézhetném a dolgaimat úgy ahogy a többiek. Visszahúzódóbb vagyok az átlagnál, de azért próbálkoztam én már itt haverkodni, beszélgetni másokkal, de a vége sose lett sikeres, mindig mindenki csak válaszolgatott és ennyi, vagy lerázott.

Ennek, hogy egyáltalán nem megy az ismerkedés lehet az az oka, hogy rámnéznek az emberek (a velem azonos neműek is) és egyből megállapítják, hogy velem aztán nem fognak haverkodni mert úgy nézek ki mint egy kupac sz*r? (maximum nem ilyen szavakkal)

17/F


2013. nov. 15. 17:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet hogy egyes felszínes-ostoba emberek ezért fordulnak el tőled,de azért az átlag azt hiszem(remélem) nem ilyen...nem vagy elég laza,és ezt érzik rajtad,persze az már más kérdés,hogy akit érdekelsz,vagy normális emberi lény,az próbálja oldani a gátlásodat...de elég sokan tényleg emberszámba sem veszik a hasonlóakat,mint te...bocsánat,ha túl nyers voltam.
2013. nov. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát én is ebben a helyzetben vagyok, és már 6-dik évemet taposóm egy cigány gettó suliba fehérként 20évesen technikus képzésen szuper... Szóval sok embert ismertem meg de ha 100-ból egy lett az aki igaz barát! és velem töltötte a szabad idejét suli után minthogy haza menjen stnmb. Szóval tarts ki. kedves kérdező megtalálod azt az egyet aki igaz haverod lesz igaz nem lesz mindig veled de azért ns..
2015. ápr. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!