Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiúk! Mit néztek meg elôször...

Girl08 kérdése:

Fiúk! Mit néztek meg elôször egy lányon, és miért pont azt?

Figyelt kérdés
2013. aug. 17. 10:21
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Arcát, majd a fenekét. Ez a sorrend, a többi nem lényeges :P bár volt olyan lány is, aki a keze miatt nem tetszett.
2013. aug. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim válasza:

Én a lányok arcát nézem meg először, az arán a szemét és az ajkát....

Amúgy egy nő, legyen nőies ápolt, smink, stb...

Az olyanokról ne beszéljünk, ha egy lány körme koszos, vagy ilyesmi, számomra nagyon kiábrándító......

2013. aug. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim válasza:
Egyábkét egy nő akkor is fel tudja kelteni a férfiak érdeklődését, ha például baromi szexisen jár.....
2013. aug. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:

Arc, lábfej.

Főleg az utóbbi!

2013. aug. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim válasza:
Mell, Segg, arc.
2013. aug. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

és ha van egy tök dagadt lány,szép arcal,ápoltan akkor rólla mi a véleményetek?

(nem magamról beszélek,csak érdekel) :)

2013. aug. 17. 11:05
 7/26 anonim ***** válasza:
Ezért van több szűrő a rendszerben. Arc szűrűn átmegy, viszont a segg szűrőn fent akad, úgyh bíííp, jöhet a következő.
2013. aug. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Lány vagyok. Olyan érdekes, hogy a szemet egyikőtök sem mondta. Nekem nem egy ismerősöm azzal kezdi, hogy olyan szeme legyen a csajnak ami elbűvöli..:D
2013. aug. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
hát jah :)
2013. aug. 17. 12:10
 10/26 anonim ***** válasza:

Én mindenképpen az arcot nézem először. (Gyengébbek kedvéért: szem,száj,orr, szemöldök, stb.. mindenki képes tükörbe nézni)


Ha az arca tetszik, akkor a többi szinte mindegy. De nem elhanyagolható a popó, (azért mértékkel...) és a cici. Egy szép kerek, közepes méretű cici egy szép archoz istenien üthet.


De ezek csak álmok... Ha nagyon őszinte akarok lenni, akkor először "belülről" akarok megismerni egy lányt. A szerelemben nem számottevő, hogy egy lány ideális, vagy 10 kg-mal nehezebb. (Szerintem)

2013. aug. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!