Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Bocsi nem tudtam, hogy hova...

Bocsi nem tudtam, hogy hova írjam: ha menhetetlenül szomorúak vagytok mit szoktatok csinálni?

Figyelt kérdés

2013. nov. 20. 16:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én elmenekülök és sírok,szentimentális,szép zenéket hallgatok,vagy pedig álmodozom.
2013. nov. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
http://www.youtube.com/watch?v=Vo_0UXRY_rY ilyesmiket hallgatva tele sírok egy 100as csomag zsepit, de viccet félre téve :D írd le inkább mitől vagy szomorú, hátha eltereljük addig is a figyelmedet a hülyeségeinkel :P
2013. nov. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 piriiiiii ***** válasza:

Hát, attól függ, mi a célom. Mert általában szeretem kisírni magamat, így azt teszem, amit az előttem szóló, olyan zenéket hallgatok, amik kiváltják a szomorú, de legalábbis érzelmes hangulatomat.

Ha fel akarok vidulni, akkor olvasni kezdek, vagy filmet nézni, ezek nagyon jól beválnak.

2013. nov. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A menthetetlen szomorúságon csak egy oriási fehér lap segithet. Ketté osztod és teleirod vagy telefested. Én van hogy kiéneklem. Brutál, de segit. Meg ott van a szemekböl kiáradó könnyözőn. Mikor mi jön be.
2013. nov. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Megnézek egy jó filmet, veszek magamnak egy finom sütit.

Olyasmit csinálok, amit szeretek. Néha sírni is jó, mert megkönnyebbülök tőle.

2013. nov. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Egy séta sokat segít, kitisztul a fej. Aztán lehet egy sorozat- vagy filmmarathont is tartani, hogy elvonja a figyelmedet.
2013. nov. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Sly007 válasza:

Én öngyilkos szoktam lenni :)


De komolyra, ami nekem bejön: keress barátokat, családtagokat, akik kicsit fel tudnak vidítani, egyedül mindig rosszabb..

2013. nov. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 nlgyorgyi válasza:
Én is zenét hallgatok, (pl: http://www.youtube.com/watch?v=fphsbLtrDe8 )illetve odabújok a kutyusaimhoz. Persze nem tudom hogy állsz a kutyákhoz, de szerintem nagyon sokat tudnak segíteni! Plussz: Kicsit hülyén hangzik,de nézek szomorú képeket a neten, és rájövök hogy nem én vagyok a "legszerencsétlenebb" a világon.
2013. nov. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
gyorsan abbahagyom.
2013. nov. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Tervezgetni a jövőt, hogyan lehet jobb, hogyan lehet jobb a jövő, és mit kell tenni érte. Ha ez sem segít, és semmi esély arra, hogy a jövő jobb legyen, akkor még mindig segíthet az, ha azt csinálod, amit a többiek: 1. dolgozol; 2. elköltöd a pénzt. A pénzből nagyon sokféle dolgot lehet venni: kezdve a finomságoktól az újságosnál árult magazinokon át a másokon való uralkodásig, stb. Az emberek csak azt lesik hogy mit adjanak neked a pénzért.
2013. nov. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!