Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit vegyek egy fiúnak?

Ppetra99 kérdése:

Mit vegyek egy fiúnak?

Figyelt kérdés

Karácsony alkalmából az osztályunkban neveket húztunk a megajándékozáshoz, ezt 1000.-Ft értékben kell végrehajtani!

Fiút húztam, de fogalmam nincsen,hogy mit adhatnék neki, amit értékelne is.. Segítenétek?


2013. nov. 21. 15:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Kora? Érdeklődési köre?
2013. nov. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Erdekli sport, horgaszat, autok? Ezekkel kapcsolatos konyvet pl. Tudd meg, hogy mi a hobbija. De vehetsz neki pl egy szebb, jomegjelenesu tollat is pl. Egy uveg alkoholmentes bor szepen becsomagolva is jo lehet.
2013. nov. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az illető 16 éves, nem szeret olvasni/tanulni, tehát a könyv és a bor kizárva :)
2013. nov. 21. 15:47
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha bejön neked, csempéssz a mikuláscsomagjába a sportszeletek mellé egy csomag kotont. Én így jöttem össze barátnőmmel. Most mondd, hogy nincsen fantáziája :)
2013. nov. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vegyél neki egy szép kesztyűt a piacon. Olyan horgolt jellegűt. Úgyis hideg lesz. Örülni fog neki. Vagy egy nyaksálat. Sapkát.
2013. nov. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
guminőt
2014. jún. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!