Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Egy fiúnak (20 éves lesz)...

Egy fiúnak (20 éves lesz) szerintetek gáz, ha veszek egy nagy plüssmajmot? :D Mindig viccelődünk, hogy te majom. Most lesz a szülinapja és nem tudom mit vegyek neki. Egyéb ötlet, ha szerinted ez nem jó ajándék?!

Figyelt kérdés

2013. nov. 16. 17:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Én is 20 éves vagyok (ráadásul fiú is) de nem örülnék a plüssöknek.. Azokat csak a lányok szeretik, nekünk csak porfogó..

Nincs semmi hobbija a barátodnak?

2013. nov. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
imádja a vonatokat, de tavaly se találtam ehhez kapcsolódó ajándékot..
2013. nov. 16. 17:43
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
miért nem veszel neki valamilyen vasútmodellt?? jobbnál jobbakat lehet kapni, és ha szereti őket, akkor számára ez tökéletes ajándék.
2013. nov. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vegyél neki bérletet valamelyik vonatra, majd elmegy a kedve tőlük.
2013. nov. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
esetleg valami kézzel készített? póló vagy bögre vonatmintával (vagy majommal, ha nagyon benne vagy a majmozásban)? nagyon egyszerű megcsinálni, és benne van a te kezed munkája, ami személyesebbé teszi :)
2013. nov. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!