Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ti miket csináltok bulikban?...

Ti miket csináltok bulikban? Nagy "parti arcnak" tartjátok magatokat?

Figyelt kérdés

Csak azért kérdezem, mert elmentem egy olyan házibuliba, ahol ott voltak az osztálytársaim (korábban nem olyan helyekre jártam, nem túl felhőtlen a viszonyunk). Azt tapasztaltam, hogy azok, akik nagy parti arcnak tartják magukat, csocsóztak, meg egy pohárba kapaszkodtak egész este. Egy barátnőmmel próbáltuk feldobni a hangulatot, és beraktunk valami pörgősebb zenét, amire lehetett táncolni, erre bejött egy srác, átállította valami lassú izére, majd kiment a házból, és becsukta maga után az ajtót...

Én a bulikat úgy képzelem, hogy az ember iszik (mértékkel), táncol, beszélget, viccelődik, de itt a házigazda már a szobájában aludt, mire megjöttünk (időben mentünk), és a tök nagy nappalijukban íz emberek így a fal mellett ültek, vagy csocsóztak, és ennyi, az egyik lánynak meg az volt a mániája, hogy mindenkinek mindenféléket töltött, mert ettől látszott, hogy ő maga is mennyit iszik. Én egy idegen sráccal beszélgettem, meg a barátnőm, aki velem volt, ő is ugyanezt tette, és jól elszórakoztunk, de kábé mi hárman voltunk, akik valami olyasmit csináltak, amit nem lehetne tök egyedül egy gumiszobában is. Jó, páran még vízipipáztak velünk, de ennyi. Nekem a buli nem a fal mellett álldogálás, hanem táncolás, ilyesmi. Eléggé meglepett, hogy azok az emberek csinálják az ellenkezőjét, akik mindig a bulikkal jönnek, és akik engem "jó kislánynak" neveznek. Járok én szórakozni, de nem diszkóba, mert nem bírom azt a zenét, de például (másik) házibulikba, fesztiválokra.


2013. nov. 22. 19:37
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja, és a kérdés lányege, hogy a most tényleg ezek a bulik arról szólnak, hogy ülnek a kanapén, és kész? Ti is ezt csináljátok, és nekem vannak valami irreális elvárásaim? Mindig mesélik a suliban, hogy ki hogy berúgott, hogy nem is emlékszik, mit csinált, közben a többiek mesélik, hogy miket művelt. Hát ezen a buli semmi nem volt.
2013. nov. 22. 19:39
 2/8 A kérdező kommentje:
Bocsi, a fogalmazásbeli hibákért, siettem.
2013. nov. 22. 19:46
 3/8 anonim ***** válasza:

Én olyan fajta bulis vagyok aki csak lányokkal tud elboldogulni, általában csak fesztiválokra megyek, mert ott tudom hogy lesz külföldi csaj, őket szoktam bolondítani meg ilyenek. Viszonyítás képpen volt olyan hogy 3 napos rendezvényen a lelkemet is kitomboltam, erre még rájött az hogy nyakamba ült a lány is :D gondolhatod

21/F

2013. nov. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
én ha buliban megjelenek az máris megváltozik: TÁNC :D aki egyszer is látta a táncom az nem felejt el :DDD engem gyakran táncparkett ördögének stb titulálnak szóval nevezhetjük partyállatnak de én csak bulizásnak nevezem :D bocsi de olyan hosszan írtál nem volt kedvem végigolvasni szval ha ott is van kérdés akkor boccs h. arra nem válaszolok
2013. nov. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én egyáltalán nem szeretem az ilyesmit, nem is járok bulikba. Szóval én minden vagyok, csak "partiarc" nem...

28/N

2013. nov. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
47%

Hát, nekem van egy idióta haverom és vele mindig felrobbantunk valamit míg a többiek elvannak :D

Imádok robbantani.

2013. nov. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Igazából csak fura volt, hogy ők annyira felvágnak magukra, és közben ülnek a sarokban.
2013. nov. 22. 21:23
 8/8 anonim ***** válasza:
Táncolok,hülyülök a haverokkal,szórakozok.Nem iszom magam halálra csak annyit iszok hogy kicsit még jobb legyen a hangulatom :D
2013. nov. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!