Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit csinaljak a nyaron? Ti...

Mit csinaljak a nyaron? Ti mit csinaltok?

Figyelt kérdés

Itt a nyar, amit annyira vartam most megis olyan rosszul kezdodik. Semmit nem tudok csinalni, unatkozok, egesz nap itthon ulok. A baratok hivnak ide-oda de nem sok kedvem van hozza, mert igazabol ok se tudjak, hogy hova akarnak menni. Mindig mondjak, hogy majd eldontjuk. De aztan mindig csak unatkozunk.. Ebbe a varosba mar nem lehet csinalni semmit. Van egy kutyam, szoktam vele jatszani, szoktam tanitani, de o se ugral egesz nap. Ha kiviszem setalni egyedul mar egy ora mulva hazajovok. Masokkal meg ugy ahogy elvagyunk, de a kornyeken alig van kutyas baratom. Mit tudnek csinalni? Megbolondulok. Mar el vagyok lustulva...kedvem sincs semmihez.

16/L


2013. jún. 27. 15:20
 1/6 piriiiiii ***** válasza:

Olvass, próbáld meg elérni a tudatos álmodás, találj ki valamit, amiben fejlesztheted magadat, csinálj biciklitúrákat, sportolj (a futáshoz pölö nem kell sok pénz, csak jó cipő), művelődj, tanulj.

Ismerkedj emberekkel, ha a városodban nincs semmi, bizonyára nem a világvégén laksz, és van más város a közelben.

Nézz régi filmeket, sétálj éjszaka, rajzolj, írj.

Ne mondd, hogy ennyire unalmas a társaságod... valamit biztos, hogy ki tudtok találni együtt. Én sosem unatkozom a barátnőmmel.

2013. jún. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 piriiiiii ***** válasza:
Ja, és mivel már 16 vagy, vállalhatsz melót.
2013. jún. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 piriiiiii ***** válasza:
Megtanulhatsz sütni, főzni.
2013. jún. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Koszonom! A barataim szoktak menni kozeli varosokba, engem nem engednek. Diakmunka sincs erre..pedig kerestem. Futni szoktam, de ha nem alszok minimum delig akkor napkozbe hihetetlenul almos vagyok es semmi energiam hozza.
2013. jún. 27. 15:44
 5/6 A kérdező kommentje:
Sutni szoktam. A barati tarsasagom pedig nem unalmas, tavaly meg tok jol elvoltunk. De ebbe a varosba mar minden unalmassa valt.
2013. jún. 27. 15:47
 6/6 anonim ***** válasza:

Keress valami jó könyvet és olvass :) Azzal röpül az idő.

Hogy én mit csinálok nyáron? Lássuk csak:

Mindennap 1,5órát futok

Ha lesz kedvem letekerek a Balatonra és vissza (40km)

Most fogok venni jövőhéten új görkorit, szintén Balaton felé, a bicikli úton szeretném fejleszteni magam.

Angolozok, ill. mivel egyetemista vagyok, s van olyan tárgyam ami nem sikerült idén, megtanulom, hogy egyből letudjak belőle vizsgázni még félév elején, így ennyivel kevesebb lesz vizsgaidőszakra.

Olvasok, most ajánlottak nekem egy jó könyvet, ami igazából otthon megvan, de mivel még nem vagyok otthon letöltöttem ebookba és most ezt bújom:).

Párommal augusztusban elmegyünk nyaralni pár napra.

Azt hiszem ennyi :D. Csak az unatkozik, aki hagyja magát ;)

21N

2013. jún. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!