Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A zenészeknek van a legjobb...

A zenészeknek van a legjobb életük. Csak buliznak és erre kapják a fizetésüket. Nem?

Figyelt kérdés
Én annyira irigylem őket... Azt melózzák amit szeretnek, és azt szeretik, amit melóznak.
2013. nov. 26. 12:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Na és a zene amit játszanak, az hogy születik meg? :D Szerinted?
2013. nov. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Meg gyakran azt a zenét játsszák, amit rühellnek, de muszáj, mert kajálja a nép, plusz a halláskárosodás, plusz a folyamatos éjjelezés, plusz a lófasz fizetés általában.
2013. nov. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én nem irigylem őket. Nehéz lehet normális életet élni, ha ebből élnek.


Másrészt a hazai zenekarok 99%-a nem ebből él, hanem amatőr zenészek, és a fellépések legfeljebb kiegészítő bevételt jelentenek.

2013. nov. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Párom komolyzenét és jazzt játszik. Hidd el, nem buli 200-szor ugyanazt a művet eljátszani vagy kimaradni a családi ünnepekről, mert este koncertje van.

Persze a fekapott zenészek megtehetik, hogy csak a fellépéseikből befolyó összegből élnek, de egy magyarországi "átlagzenész" nem tudja eltartani a családját néhány felépésből.

Csak buliznak- ez függ az ember korától és egyéniségétől. Nem hiszem, hogy egy családos ember annyira élvezné a bulikat (amúgy a buli náluk a kőkemény melót jelenti).

Tény, hogy rengeteget utaznak, emberekkel ismerkednek és azt csinálják, amihez a legjobban értenek és amit a legjobban szeretnek, de azért ez sem fenékig tejfel.

2013. nov. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Húú de el vagy varázsolva kedves kérdező!

Ez is színház, a nép annyit lát, amennyit látni engednek, hogy az embernek tényleg csak a szórakozás része jöjjön át.

Sokan mást is csinálnak mellette, valamint dalokat írni nem mindig könnyű feladat. Arról nem beszélve, hogy ezek az esti, hétvégi fellépések nagyon sok minden rovására mennek. Ezeket a fellépéseket nem mindig élvezhetik maradéktalanul, vannak kudarcok, csalódások, jobb és rosszabb esték, amik koránt sem jó érzésként maradnak meg bennük. Ok. tény, hogy szeretik, különben nem csinálnák, de ettől még lehet épp olyan strapás, mint bármi más meló. Én is szeretem a munkámat, de néha kiüldöznek az ügyfelek a világból. Így van ez a zenészekkel is.

2013. nov. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Na akkor megnyugodtam :D Köszi a kommenteket:) Utolsó: mit melózol? :)
2013. nov. 26. 13:33
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

Zenèsz????

Egy gerinctelen, hazug, szègyen szakma!!!!

Hidd el, nem irigylèsre való, a wc-s nèniknek több becsülete van mint a mai "zenèszeknek"!

Pedig valaha egy tènyleg èrtèkes ès gyönyörū szakma volt...

2013. nov. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
A kedvenc előadòm azt mondta,hogy bulinak tűnik,de neki ez a munkàja...Szòval ebből arra következtetek,hogy az élet ezzel a szakmàval sem "habos torta"...
2013. dec. 6. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!