Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nincs legjobb barátom, mit...

Nincs legjobb barátom, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Osztálytársak közül sok mindenkivel jóba vagyok, vannak haverok, és barátok is, de mivel egy nagyobb városba járok fel, földrajzilag távol esek tőlük. Hobbi miatt is jóba vagyok egy társasággal, de tőlük is messzebb vagyok. Így bár több társasággal járok bulizni, és vannak barátaim, az osztályközösséget leszámítva sehol nem érzem magam "teljes értékű" tagnak, és nincs olyan barátom, aki kimondottan a legjobb lenne, vagy akinek én lennék a legjobb. Akivel délutánonként együtt lógok, és akihez bármikor szó nélkül beállíthatok meginni egy sört, elszívni egy cigit vagy csak úgy dumálni egyet olyan dolgokról, ami igazán aktuális az életemben.
2013. aug. 11. 16:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2013. aug. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
18
2013. aug. 11. 16:30
 3/9 anonim ***** válasza:
és hol laksz? fiú vagy vagy lány?
2013. aug. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
fiú, többi szerintem lényegtelen :D
2013. aug. 11. 16:35
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerezz egyet.

komolyra fordítva a szót.. A mostani haver-barát körödben nincs olyan ember akivel egy kicsit is szorosabb a kapcsolatod? Vagy szúrj ki onnan egy személyt, és vele próbáld meg erősíteni a kapcsolatot.

Nekem nincsenek haverjaim, csak két legjobb barátnőm, akik viszont a fővárosban élnek, én meg 100km-el távolabb, de mindennapi kapcsolatban állunk, igaz csak az internet segítségével, de ez is jobb, mint a semmi.

Sörözni hozzám is jöhetsz :D

Mindenesetre jönni fog az a legjobb barát, előbb-utóbb.. ez nem olyan dolog, hogy ma felkelek, és eltervezem, hogy szerzek egy legjobb barátot, de azért sok sikert és kitartást :)

Ne feledd, a barátot már csak egy hajszál választja el a legjobb barát jelzőtől.

2013. aug. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hasonlóan vagyok, én is jól egyezek sokmindenkivel az egyetemen, csoporttársakkal mindenképp, van csomó más ismerősöm is különböző körökből, de nincs olyan, aki tényleg legjobb lenne. S nekem is hiányzik, mert nincs kinek a véleményét kikérjem ha valamiben határozatlan vagyok, és sokszor nincs másra kedvem, csak kettesben lenni valakivel, és dumálni. Pedig van egy húgom, aki 1 évvel kisebb nálam, de vele sem vagyunk olyan jó beszélgetős kapcsolatban sajnos. 22L
2013. aug. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hátigen, ez nem olyan, mint egy barátnő, hogy ha keresek előbb utóbb találok.. szerintem ez nehezebb. De amúgy van, akivel megtudnám beszélni a dolgaim,és akik tényleg barátok, bízok bennük, stb. Csak magamat tudom ismételni. Olyan nincs aki kimondottan a legjobb, és akinek én is a legjobb lennék. Akivel sülve főve együtt vagyok, akivel elválaszthatatlanok lennénk. Föleg a földraji széttagoltságot tudom felhozni van kb 4-5 olyan ember, akit a barátomnak mondhatok, akikben megbízok és akikre számíthatok. Akik ha a szomszédban lennénk, akkor 100%, hogy kölcsönösen a legjobb barátom lenne, de mégsem alakul ki, mert egyszerűen nincs rá lehetőség. Mutassatok egy legjobb barát/barátnő párost, aki nagyon távol él egymástól. Nincs ilyen, ők csak barátok.. egyetemi kolesztól várom a megváltást :D
2013. aug. 11. 16:52
 8/9 anonim ***** válasza:

Mutassatok egy legjobb barát/barátnő párost, aki nagyon távol él egymástól. Nincs ilyen, ők csak barátok..


"csak két legjobb barátnőm, akik viszont a fővárosban élnek, én meg 100km-el távolabb.." <- hogy idézzem önmagamat.

Lehet, hogy az a 100km nálad nem esik a "nagyon távol" kategóriába, de nálam igen.

Viszont én tényleg mindkettőjüket legjobb barátnőmnek tartom,(ők is engem) mert mindig mindent megtudunk beszélni egymással. Jó nem tudunk átszaladni egymáshoz és egymás vállán sírni, viszont webkamerán/skypeon nagyon jól tudunk kommunikálni. Lehet, hogy néhány embernek ez kevés lenne, de én nagyon tudom értékelni.

Mi úgy " találtunk egymásra", hogy egyikünk sem volt úgymond elfogadott a környezetében, és így nem volt haverunk, barátunk satöbbi,ezért megbecsülöm, és imádom őket.


Kérdező: Melyik egyetemre mész ?

2013. aug. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Egyébként, hogy állsz a lányokkal?

Végülis elég lenne egy barátnőt találnod, ő segítene neked mindenben, és tényleg 100%-osan megértene.

A lányok úgyis jobban tudnak lelkizni, persze azt is értem, hogy a fiúknak fontos a megegyező nemű legjobb barát is..

Akkor ezt most feleslegesen hoztam fel.

Mindenesetre az egyetemen biztosan lesz sok új arc, és olyan világnézetű emberek, mint te. Soksikert.

2013. aug. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!