Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szégyellem a volt barátom,...

Szégyellem a volt barátom, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy volt egy barátom tavaly, aki nagyon félénk volt és eleinte rendesnek ismertem, meg azért ismerkedtem vele, mert én is félénk vagyok, de aztán rájöttem, hogy egy idióta. Körülbelül 3 nap ismeretség után már jártunk és kb 1 hétig tartott a járás, amit nagyon szégyellek, mert azóta cikiznek miatta, mindenki. Meg lettem bélyegezve, és már kezdem én magam is azt hinni, hogy egy idióta vagyok, hogy ilyen felszínesen ismerkedtem. Ez szinte a legszégyenletesebb dolgom a múltban és legszívesebben megváltoztatnám, de sajnos nem lehet. Azért cikiznek miatta egyébként, mert ő egy kicsit ilyen szerencsétlenebb fiú, félénk, nem tudja megvédeni magát. De az az igazság, hogy mivel én is ilyen félénk vagyok úgy gondoltam, hogy mi tökéletesen összeillünk, Tévedtem. (Bocsánat a sok helyesírási hibáért, de sajnos gyorsan írtam.) 17/L
2013. nov. 26. 17:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Miben nyilvánult meg hogy idióta? Az írásodból nem derült ki.
2013. nov. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hidd el, ha az életemből tehetném sok olyan esemény lenne amit kitörölnék, DE EZT NEM LEHET.:DDDD Fogadd el a múltad, mellesleg mióta kell mások véleményére adni?
2013. nov. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Maradjunk annyiban, hogy idézni biztos, hogy nem idézek tőle, de amiket utólag meséltek róla az osztálytársai, az nagyon durva volt. Meg olyan dolgokat mondott már az utolsó napokban, hogy azon szerintem minden normális ember fogná a fejét. Szóval félreismertem. :S :'(
2013. nov. 26. 18:02
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem, privátban sem mesélem, hogy miket mondtak róla, maradjon annyiban, hogy durva dolgokat. :S
2013. nov. 26. 18:16
 5/6 anonim ***** válasza:

"Körülbelül 3 nap ismeretség után már jártunk és kb 1 hétig tartott a járás"


Ez olyan aranyos :)


Mondd azt, hogy nem is jártatok, 1 hét semmi.

2013. nov. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Tudom, gondolkodtam, hogy letagadom a járást, azt mondtam, hogy csak ismerkedtünk, de mindenki szeme előtt történt a suliba, szóval szerintem ezt már páran megjegyezték. :S
2013. nov. 26. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!