Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lefeküdtem a barátom bátyjával...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdtem a barátom bátyjával, szégyellem magam, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tegnap este egy buliban voltunk, amibe a barátom nem akart jönni, de aztán eljött, összevesztünk és otthagyott faképnél. A bátyja egész este vigasztalt, majd ő is kiöntötte a szivét, mert nemrég szakított a barátnője vele. Végül nála kötöttünk ki és mivel mindketten ittunk, csókolózni kezdtünk, aztán nem volt megállás és megkefélt. Akkor nagyon jó volt, de reggel nagyon szégyelltem magam és eljöttem anélkül, hogy beszéltem volna vele. Szeretem a barátomat, korban ő a hozzámillő (mindketten 21 évesek vagyunk, a bátyja 29), és nem akartam megcsalni pont a bátyájával. Hogy tehetem jóvá?
2012. febr. 12. 19:06
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
100%
sehogy... valld be, de valószínű kidob.
2012. febr. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
100%
K u r v a gyorsan ásd el magad, olyan 26 méter mélyre.
2012. febr. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
hát.. próbáld vele minnél előbb megbeszélni..
2012. febr. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy sem,már ne haragudj de ez a megkefélt elég csúnya kifejezés,mivel te is akartad.Valld be a barátodnak legyen benned annyi gerinc,nem szereted eléggé ha ezt tetted,az alkohol és a veszekedés nem kifogás.Nem érdemled meg a barátod,joga van tudni amit tettetek.
2012. febr. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 anonim ***** válasza:
Beszéld meg a barátoddal, és majd ő eldönti, hogyan tovább. Bár szerintem le fog lépni.
2012. febr. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 A kérdező kommentje:
Igen, én is akartam, azért írtam, hogy megkefélt, mert nem szeretkezés volt :O Értem, hogy elítél mindeki, én is gyűlölöm magam, de ha elmondom a barátomnak, tuti szakít, mert amúgy is mindig kisebbnek ézi magát a bátyjánál, a bátyja nyolc évvel idősebb, mindig sikeresebb volt a lányoknál és ez nagyon kiakasztaná. Szerintetek a bátyja bevallja neki?
2012. febr. 12. 19:18
 7/53 anonim ***** válasza:
100%
tök mindegy, mert előbb-utóbb úgyis kiderül, és ne a bátyjától tudja már meg, tényleg lehetne benned ennyi tisztesség...
2012. febr. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
56%
Meg is érdemled h szakítson veled, ahogy ő is megérdemli azt h őszinte legyél. Ahogy mondták, az alkohol és a vezekedás nem kifogás semmire. Mond el neki aztán reménykedj h nem veri be a pofád.
2012. febr. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
66%

Gratulálok, sikeresen szétszakítottál egy családot. Állj be prostinak az út szélére, a mentalitásod megvan hozzá.

Megkavartad a szart, kifőzted... most itt az idő, hogy megegyed. (második)

2012. febr. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 A kérdező kommentje:
De ha a bátyja nem mondja el, akkor kitől tudná meg. Ha a bátyját meggyőzőm, hogy legyen titok, minden lehet a régi. Szerintem nem mondja el, ő sem akarja, hogy az öccse kiboruljon és haragudjon rá, nem?
2012. febr. 12. 19:25
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!