Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan adjam valaki tudtára,...

Hogyan adjam valaki tudtára, h iszonyatosan büdös?

Figyelt kérdés
Egyik osztálytársam folyton nagyon büdös.. az egész osztály érzi, de senki nem szól neki.. nem akarjuk megbántani.. az egész termet betölti a szag, az ablakot meg minuszfokban nem nyithatjuk ki. már néha annyira töményen betölti az egész termet még a fejem is belefájdul ..

2013. nov. 28. 12:46
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
9%

Most te írhatsz ide akármit, azt mondd meg nekem hogy ha szerinted egy ember olyan családban nő föl, ahol nem tanulja meg a tisztálkodás fontosságát, ahol kiskorában nem tanítják meg neki, ahol nem a tisztaságot látja a környezetében, nem ezt a példát látja a szüleitől sem, annak az embernek szerinted ha felnő ez olyan természetes dolog lesz mint neked?! Próbálj már meg egy kicsit ne a saját megrögzött elképzeléseidhez ragaszkodni, de szerinted ez reális amit leírtál ha a fentebb leírt esetet nézzük?

Csak hogy írjak egy példát, engem például nem tanítottak meg rendesen késsel,villával enni :D Amikor nagyobb lettem nem érdekelt, mert úgy gondoltam hogy a tiszta kéz többet ér mint akármilyen evőeszköz. Minden evés előtt percekig mosom a kezem, és amit lehet azt én kézzel eszem. Például húsokat, nyilván a köretet nem. Na de amikor idegen környezetben eszek, akkor mindenki szépen előkapja a kés villát és furcsán nézünk egymásra. Ők azért, hogy miért kézzel eszem a húst, én meg azért mert mit kell ezen annyira meglepődni. Nem úgy lettem nevelve, hogy ez a kés meg a villa fontos, nem is nagyon láttam ezt, így nekem telesen természetes ez. Mások szerint meg förtelem. Na a nem zuhanyzás mindenképpen bárhogy is nézzük förtelem. De azért remélem érted mire akartam kilyukadni. Hidd el ha olyan családban nőttél fel ahol mindenki bűzlik, senki nem fürdik, nincs fürdőszoba se, senki nem szól hogy menjél fürödni akkor téged most rohadtul nem érdekelne a higéniád. Valamint ha olyan szörnyű körülmények közé kerülnél ahol nem tudnál zuhanyozni hidd el, hogy hetekig hónapokig esetleg zavarna hogy piszkos vagy és büdös. De aztán szépen lassan már abszolút nem érdekelne...

2013. nov. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
6%
Mellesleg megnézném mennyire lenne kedved most a jó hidegben, dézsa hideg vízben fürödni (ha nincs meleg víz se), és kíváncsi lennék milyen csoda mosó technikával varázsolod illatosra és patyolat tisztára a ruhákat. Az hogy szerinted a XX. század eleje az évezredekkel ezelőtt volt, az sajnálatos. Csak szólok a XX. az a múlt század volt.
2013. nov. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
Gondolom a tanárok is érzik, beszéljen vele egy tanár, vagy az iskolaorvos vagy az ifjúságvédelmis.
2013. nov. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
100%
"Ne haragudj, hadd kérdezzem már meg, mivel etetnek téged?"
2013. nov. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
Csak finoman.Tesi után fújd be magad és előtte vagy utána kérdezd meg nem kér-e a spray-dből.Vagy ha van nálatok mikulás csomag,vagy osztálykarácsony,aki húzza,rakjon bele neki 48 h-s izzadásgátlót.A lényeg,hogy ne érezze magát megalázva..
2013. nov. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim válasza:
100%
Nekem is volt ilyen fiú osztálytársam. Én húztam ki őt karácsonyi ajándékozáskor, első dolgom az volt, hogy vettem neki egy karácsonyi-csomag tisztálkodási készletet... durván 3000 ft volt, de volt abba minden... dezodor, tusfürdő, borotva, hajsampon, még fogkefe is!
2013. nov. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 walk w1th mee ***** válasza:
100%
uszoda van a sulitokban?:Drohadjatok belé:D
2013. dec. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Mit sikerült elérned? Beszélt valaki vele?
2014. jan. 31. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:
Sajnos semmit sem :/ igen.. elégsokan beszéltek vele.. még a suli védőnő is.. de semmi nem változott.. :/
2014. febr. 3. 22:59
 30/30 anonim ***** válasza:

Volt nálunk a koleszba egy csávó. Az szerintem hetente 1x ha fürdött talán...

Szobatársai megfogták (voltak vagy 3man) és bevitték a fürdőbe és jól lefürdették! :D

Érdekes módon utána inkább magától ment fürdeni.

Ha van a suliba zuhanyzó, próbáljátok meg lefürdetni!

2014. febr. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!