Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » A lakótársam albérletben...

A lakótársam albérletben iszonyatosan undorító büdös, savanyú szagú és árad a szobájából ez a szag. Emiatt kérhetem, hogy költözzön el?

Figyelt kérdés
Igénytelen nagyon és én ezt nem tudom elviselni, viszont eléállni sem merek, azzal, hogy elokádom magam ha a levegőbe szagolok, ha nyitva van az ajtaja. Mit tegyek?
2012. febr. 6. 11:17
1 2
 1/12 Imre Pál válasza:
49%
Kezdj a házban aláírásgyűjtésbe. Majd add be a helyi önkormányzathoz, hogy veszélyes a lakóközösségre.
2012. febr. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
....semmi köze nincs ehhez a többi 100 embernek a panelban...
2012. febr. 6. 11:25
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Kié a lakás? Mert te mind albérlö nem küldheted el a lakótársadat, semmi közöd hozzá. Ha a lakás a tied, vagy te bérled és ö meg töled a saját szobáját, akkor meg egyszerüen felmondasz neki.
2012. febr. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Kérni kérheted, de nem kötelessége reagálni rá.
2012. febr. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Pedig mondd meg neki nyugodtan! Ha nem változtat, keress másik albérletet, ő meg fizesse ezt tovább egyedül! A bűzbe maximum csak egy hasonló büdös fog beköltözni.
2012. febr. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Erről a kérdésről egyből ez jutott eszembe...


http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__onismereti-ker..


Próbáld meg közölni vele nemtetszésedet.

Amúgy ezért tuti nem rakhatod ki.


Sajna ilyen az együtt lakás:(


Sok sikert!

Üdv.

2012. febr. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Beszélj a főbérlővel. Mondd el a problémát, és azt is, hogy ezzel teljesen tönkreteszi azt a szobát (mi raktunk már ki ilyen albérlőt, még a festés után se múlt el a szag!).

A főbérlő minden további nélkül kirakhatja.

2012. febr. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Miért nem keresel te egy normális, élhető szobát? Ezerszámra van kiadó albi.
2012. febr. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 gomzoli ***** válasza:

Mi az az "albi"? Ez magyarul van?

Szerintem meg ajándékozz neki egy légfrissítőt, meg egy flakon tusfürdőt. Talán kapcsolni fog, ha megkapja. Aztán, ha rákérdez, mondd el nyugodtan a véleményed. Ha nem sértő stílusban beszélsz, nem hiszem, hogy ellenségessé válik.

2012. febr. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az én lakótársam is bűzlött, konkrétan dögszaga volt, de szóltam neki, azóta eltünt a szaga. Mondjuk alapból büzlik egy kicsit, de az nem zavaró, pedig mossa a ruháit és zuhanyzik rendesen.
2012. febr. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!