Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ebben a helyzetben mit tehetné...

Ebben a helyzetben mit tehetnék? Most még inkább kívülállónak érzem magam.

Figyelt kérdés

most vagyok végzős. sajnos nem tudom azt elmondani,h egy igazán jó osztályba kerültem,persze elütöttem az időt pár emberrel,de sulinkívül nem igazán találkoztunk.

most viszont a szalagavatóval kapcsolatban felmerült az a probléma h nincs pár emberről kép( mármint közös,osztály társakkal készült kép).e között a pár ember között vagyok én is. és rendkívül kellemetlennek érzem,főleg h most az utolsó évben kezdtem viszonylag jobb viszonyt kialakítani az osztállyal. most úgy érzem h ez megint kicsit visszahúz abba az irányba amilyen régebben voltam.(visszahúzódó és nem igazán mertem nyitni mások felé,ennek oka is van...)

egy pletyka hatására kiközösítettek,és ebből igencsak nehéz volt kimászni.rossz volt látni h szinte kivétel nélkül elhitték.pár viszonylag jobb barátom maradt az osztályban,viszont nem igazán votlunk sosem azok a nagy fotózkodósok. így tényleg nincs rólam egyetlen kép sem.osztálykirándulásokról sem.vhogy a képekról mindig lemaradtam...

így nem tudom h mit kellene mondanom ha számon kérik rajtam h miért nincs rólam kép.

nem akarom h lássák rajtam h ez rosszul esik. viszonylag lazán akarom kezelni a helyzetet,csak egyelőre még enm tudom h hogyan


2013. nov. 28. 18:16
 1/1 anonim ***** válasza:
igyatok egy sört akikkel jóban vagytok, lőjetek egy fotót, case closed.
2013. nov. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!