Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Csak engem ráz a hideg,...

Csak engem ráz a hideg, amikor valaki azt mondja, hogy "tali"?

Figyelt kérdés
Valamiért gyűlölöm ezt a rövidítést...érdekes a randevú randi rövidítésével nincs bajom, de ez a találkozás>tali, ez fúúú....:D

2013. nov. 29. 22:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Engem is zavar.
2013. nov. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
De.. engem is ráz tőle a hideg. De ezt fokozni is tudják a házban lakó tinilányok: Talcsizzunk a szolcsiban...ááááááá...óóóóó... szörnyű.
2013. nov. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Igen, csak téged.

A randival persze semmi gond nincs, igaz? Pedig ugyanolyan módon rövidült le, szóval nem mondhatod azt, hogy az egyik "a nyelv része", a másik meg csak amolyan "hülyeribis szleng". Mindössze annyi, hogy a kialakulásuk között van pár év különbség.

2013. nov. 29. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
tali..tali! TALI!!!
2013. nov. 30. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Igen kettes, ez még rosszabb:)

Igen, írtam hogy furcsa módon a randi nem zavar:) én is 15l vagyok de sosem használom ezt a szót hogy "tali".

2013. nov. 30. 07:52
 6/7 anonim ***** válasza:
Érdekes engem általában hidegben szokott rázni a hideg! :D Amúgy viccet félretéve engem pl nem zavar ez a rövidítés.
2013. nov. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Engem akkor irritál ha egy fiú mondja
2014. jan. 4. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!