Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Üdv. A robogóm valamiért...

Üdv. A robogóm valamiért nagyon lassan megy, dadog a motor és olyan fehér füstöt nyom ki folyamatosan mint amikor hideg a motor pedig már be van melegedve. Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
Ma először beindítottam el mentem kb 200 métert az első kereszteződésig addig nem volt gond.De amikor lassítottam és újra gázt adtam akkor megint el kezdet dadogni és max 40km/h órára gyorsult aztán folyamatosan csökkent a sebessége.Ahogy megálltam egyből le is fulladt a motor.
2013. szept. 16. 18:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha füstöl akkor annak annyi. Gyűrűzés jó esetben, rosszabb esetben henger és dugó csere is.
2013. szept. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Minek ide írni a robogó típusát?

Akkor lehet hogy könnyebben segítenének az emberek.

2013. szept. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
kb... egyáltalán 4 vagy 2 ütemű?
2013. szept. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ez egy aprilia gulliver 70-es 2 ütemű.

2 napot állt kint a hidegben és után jöttek ezek a panaszok

2013. szept. 16. 18:28
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor lehet rossz az olaj adagoló is. Túl sok olajat kever a benzinhez.
2013. szept. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
vagy beszart az automata szívató, és folyamatosan túldúsítja a keveréket, hideg motornál ez jó, melegnél viszont már sok neki
2013. szept. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
manuális szívatóm van.Lehet hogy a bovden valahol felakadt??
2013. szept. 16. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!