Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ilyen időben estére be szoktát...

Ilyen időben estére be szoktátok zárni valahova a cicátokat, vagy csak télen amikor jönnek a mínuszok?

Figyelt kérdés

Én este 10 körül mindig bezárom őket a kinti Wc-be. Hőszigetelt helyiség (fa épület + hungarocell + osb lap). Dobozban alszanak ruhával bélelve.Jobb, mint kint szerintem a filagóriában. Kivéve amikor nincs kedvük bemenni, látom rajtuk, hogy inkább kint maradnának. Egyébként van bőven bújóhely az udvaron pl: lépcső alatt, garázs, erkély alatt stb.

Nálatok mi a helyzet?



#hideg #este #bújóhely
2013. nov. 23. 20:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Nálunk nyáron is bent alszanak, nappal, ha kedvük tartja, kimennek. Ilyenkor már csak wczni kéredzkednek ki.
2013. nov. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az én kinti cicám 12 évig élt és életében nem volt bent a házban. Gondolom a te cicáid is már jól megnőttek szőrügyileg. :) Nem fognak fázni, ha mégis akkor bemennek majd a zárt térbe, ha beengednéd őket. A mostani cicám nekem is bent van éjjel a garázsban télen, persze csak ha kedve van. Megfagyni biztosan nem fog. Talán rakj ki kintre is egy kis dobozt kibélelve ruhákkal.
2013. nov. 24. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!