Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nektek mi jut eszetekbe, ha...

Nektek mi jut eszetekbe, ha egy kövér embert láttok gyorsétteremben?

Figyelt kérdés

2013. nov. 29. 23:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
Hogy biztos éhes.
2013. nov. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, nem vezekelni megy oda, hanem enni. Ugyanis ott élelmiszert lehet kapni.
2013. nov. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
96%

Nekem ugyanaz mint amikor vékonyat fitnesz teremben.


Azaz hogy a relativisztikus Doppler-effektus kiszámítása miért történik hasonlóan a klasszikus Doppler-effektushoz, azzal a különbséggel, hogy a Galilei-transzformáció helyett a Lorentz-transzformációt alkalmazzuk a forrás és a közeg, illetve a közeg és a megfigyelő közötti váltásoknál.

Miért van ez...?

2013. nov. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
26%

semmi,nem érdekel.

akiket esetleg észreveszek,ilyenkor pl sorban állásnál,azok a jó csajok.

őket megnézem,de egy dagadtra mit pocsékoljam a gondolataim és a figyelmem?

2013. nov. 29. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Ádámfestő ***** válasza:
92%
Az jut eszembe, hogy egy kövér ember egy gyorsétteremben viszonlag megszokott látvány manapság, és hogy ezen nem kéne gondolkodnom, mert még valami dokinál kötök ki, aki kielemezve megállapítja, hogy a gyerekkori frusztrációim miatt foglakozok ezzel a kérdéssel, és hogy ő valójában nem is létezik, csak a dagi ember láttán téveszméim képződtek, és igy próbálom érdekesebbé tenni ezt az amúgy igen unalmas napot, amit tölthetnék akár az állatkertben is értelmes dolgokkal foglalkozva, csak ott éhes maradok, mert ugye flamingót nem eszik rendes magyar ember.
2013. nov. 29. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
54%

az, hogy egyszer hatha en is ducibb tudok majd lenni.

Mindig lelkesitenek, ha nekik sikerult, egyszer nekem is fog! Alig varom, hogy annyi penzem legyen, hogy minden nap addig tudjam majd tomni magam amig csak birom.

Nezd, nekik legalabb futja kajara es ez latszik is rajtuk. (irigykedek cseppet)

2013. nov. 30. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Semmi. Meg akkor sem, ha sovány embert látok. Kellene rajtuk elmélkednem?
2013. nov. 30. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Attó függ.. Ha jó ruhái vannak, pl néha elgondolkodom melyik boltban vehette.. Ha valami finomat eszik, akkor, hogy én is azt kérjek-e..Ha nagyon nagyon kövér, akkor meg az, hogy remélem sosem leszek ilyen..Szóval általában ugyanaz, mint, ha vékony embert látok meg.. Enni járok gyors étterembe, nem másokat kritizálni.. Ha egy iszonyúan kövér embert meglátok, akkor pedig bárhol vagyok ugyanaz fog eszembejutni, lehet az konditerembe is felőlem..
2013. nov. 30. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért járok oda, hogy egyek, nem másokat kukkolni.
2013. nov. 30. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
88%

Ha meglátom magamat egy gyorsétteremben az jut eszembe:

- Mi a francot keresek én itt?

2013. nov. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!