Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi az első gondolatod, amikor...

Mi az első gondolatod, amikor meglátsz egy nagyon kövér embert? Még ha szimpatikus is és jófej, akkor is arra gondolsz, hogy "milyen undorító"?

Figyelt kérdés

Például egy nagyon kövér lányt. Pl. kiáll szerepelni diákhéten, vicces szerepe van amit nagyon jól előad és nem is olyan ronda, akkor sem lesz szimpatikus?

Most fogok szerepelni 500 ember előtt és tudom, hogy nagyon jól összehozom majd a szerepemet és vicces lesz, de félek azért nem fog nekik tetszeni, mert egy kövér csaj játsza és emiatt nem is fogja érdekelni őket ez az egész... Ti hogy lennétek vele?


2013. szept. 17. 12:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
41%
Mmm, bacon...
2013. szept. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 klopusz ***** válasza:
100%

Szia!


Bevallom, nekem is előítéleteim voltak az extrém túsúlyos emberekkel szemben. Volt ilyen kolléganőm is, de az előítéletem csak addig tartott, míg egyszer le nem tudtunk ülni dumálni egy jó nagyot.


Szerintem, ha kiállsz a színpadra és elkezdet a szerepedet, onnantól senki sem azt fogja nézni, hogy hogyan nézel ki, hanem csak azt, hogy mennyire jó vagy. Pont ez az a lehetőség, amikor legyőzheted az előítéleteket.


Hajrá!

2013. szept. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
0%
Kérem magyarázd meg, hogy' lehetnek egy kövér (vélhetöen nagy darab) csajnak kisebbségi komplexusai? :-)))
2013. szept. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem előítéletnek mondanám, mert attól még lehet jó fej. Nekem is van kövér barátnőm. Bár nem tudom mekkora vagy. Nekem az ugrik be elsőre, hogy hogyan lehetett így meghízni és miért nem figyel oda magára, de semmiképp sem fogom a személyiségét negatívan lehúzni és kiközösíteni. Rajtam kb. 4-5kg plusz van, de ez is borzasztóan frusztrál. Mindig azt gondolom, hogy megbámulnak és talán cikizni fognak. Sajnos biztos lesz, aki megmosolyog. Főleg az éretlen fiúk vagy a pláza cicák. Azoknak a véleményével viszont nem szabad foglalkozni. Értelmes ember nem a külsőd alapján fog elbírálni.
2013. szept. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

2. Igazad lehet. Köszi a választ, remélem jó leszek és meggyőzöm őket.

3. Nagyon okos ember lehetsz! Most mit magyarázzak azon, hogy a kisebbségi komplexus nem függ össze a testalkatoddal? :) Ennyire buta vagy. Bár szerintem nem vagy az, csak nagyon primitív. Köszönöm, hogy szebbé tetted a napom! :)

2013. szept. 17. 12:28
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Akarhogy is nez ki valaki, en inkabb irigyelnem, felneznek ra, hogy ki mer allni ennyi ember ele, es elottuk szerepelni. Kez- es labtorest! :)
2013. szept. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
4. Már utólag nagyon-nagyon bánom, hogy meghíztam. 85 kg körül vagyok most, de nyár elején 97 voltam, úgyhogy most azért jobb a helyzet. Nyár elején még nem mertem volna így kiállni, most igen, de még most is izgulok kicsit.
2013. szept. 17. 12:33
 8/16 A kérdező kommentje:
6. Köszönöm szépen! :)
2013. szept. 17. 12:33
 9/16 anonim ***** válasza:
#3 vok. "3. Nagyon okos ember lehetsz! Most mit magyarázzak azon, hogy a kisebbségi komplexus nem függ össze a testalkatoddal? :) Ennyire buta vagy. Bár szerintem nem vagy az, csak nagyon primitív. Köszönöm, hogy szebbé tetted a napom! :)" Válaszom szándéka valoban az volt, hogy szebbé tegyem a napodat (véltem, kis humor jot tesz) Erre durva reakciodat kaptam. Remélem többször nem fordul elö, hogy neked válaszoljak.
2013. szept. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Nekem valahogy nem volt humoros. Én is szeretem a humort és szeretek viccelni, de azért ismerem a határokat. Értem is amit írtál és amúgy vicces is lenne,sőt lehet, hogy túl bunkón reagáltam rá, de most tényleg nem esett jól....
2013. szept. 17. 12:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!