Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan kell viselkedni egy...

Hogyan kell viselkedni egy koncerten?

Figyelt kérdés
Fura kérdés, de még sosem voltam olyan igazi koncerten és szerdán fogok menni egyre. Kicsit rock jellegű lesz. Hogyan kell viselkedni egy ilyenen? :D Mindent mondjatok el légyszi! :) Köszi
2013. dec. 1. 11:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Azt hittem, komolyzenei koncertet kérdezel, ott vannak illemszabályok. Egy rockkoncerten nem hiszem, hogy könnyű úgy viselkedni, hogy problémát okozzon bárkinek. :D
2013. dec. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 piriiiiii ***** válasza:

Ez jó kérdés amúgy. :D

Hát, azért attól is függ, hogy milyen zene megy majd. Én általában attól a pillanattóg kezdve, amíg megy a zene, a legvégéig tombolok és a zenéhez mérten táncolok. :D Énekelhetsz is mellé, és azt se bánd, hogyha szar a hangod, mert nem fog hallatszódni. :D Nem ajánlom, hogy egyedül menj, társasággal sokkal jobb, még akkor is, ha a zene állatijó. Ja, és ha rock koncert lesz, akkor vigyázz a bőrödre, mert szinte hót ziher, hogy pogózni is fognak. Én azt gyűlölöm.

Amúgy csomóan úgy szoktak "táncolni", hogy fel-le ugrálnak. Hát elég idiótán néz ki, de egy jó koncerten mennyei. :D

2013. dec. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!