Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Lányok/Fiúk! Szerintetek...

Lányok/Fiúk! Szerintetek melyik jobb ha egy fiú 175cm 185cm vagy 195 cm?

Figyelt kérdés
Ugyanolyan arányok vannak rajtuk ugyanúgy néznek ki.Nem mondom meg h melyik vok mert akk mindenki azt mondaná h az a legjobb.Légszi őszinte válaszokat!+A fiú jóképű,és közepesen izmos.+tippelhettek is h én melyik lehetek :)

#alkat #magasság.vomzalom #tetszhetőség
2013. dec. 2. 18:42
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
Mindegyiknek megvan a maga előnye. 175 cm-rel könnyen elvegyülsz a tömegben, feltűnés nélkül elvagy. 185 cm-rel már kitűnsz egy kicsit, de még nem feltűnő. Viszont 195 centivel már könnyen beqúrhatod a fejed az ajtó felső keresztlécébe...
2013. dec. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
61%
195.
2013. dec. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Ha tényleg csak a magasságot nézzük, akkor nekem a 185 centis férfiak tetszenek a legjobban, de a 195 centiseket is vonzónak tartom!
2013. dec. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 Amazon lány válasza:
Nekem bármelyik bejönne magasságra, mert alacsony vagyok, és tetszik, ha magas egy fiú, de talán a 185 cm magas tetszene legjobban.
2013. dec. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
185 szerintem :D 183 vagyok...
2013. dec. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
79%
Az én szemszögemből kb mindhárom, mivel mind magasabb nálam, az annyira nem érdekelne hogy most 5-6 vagy 20-25 centivel. Szerintem mindhárom magasság amit felsoroltál, jól néz ki egy fiúnak. Sokkal inkább lenne kérdés az arcberendezése, haja, összkép, kisugárzás akkor már :D Meg hát lányban is sokféle magasság van gondolom mindenki főleg ahhoz viszonyítaná hogy ő mekkora.(169 cm-es lány vagyok)
2013. dec. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
31%
Ugye, hogy nem számít a magassága egy férfinak, csak kb 1-nek jött be a 175cm-es magasság. Aki ettől alacsonyabb az esélytelen, köszönjük a megerősítést.
2013. dec. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
39%
Köszönöm az összes nő nevében az általánosítást ismét, ide bizonyára többmillióan írunk az egész világból, sőt, hogy ebben ennyire biztos vagy. Érdekes módon olyankor meg hallgattok, amikor az van hogy bár lenne jelentkező, csak nem elég picike meg törékeny. Hidd el járnék én velem egymagas férfival, ha kellenék olyannak, nem lenne akadály a magassága hogy beleszeressek. Szóval tényleg nagyon jó érzés hogy az összes nő el van küldve a fenébe, csak mert vannak ezek az extrém esetek akiknek 150 centisen is a 185-ös pasi kell MINIMUM. Előző, ki kéne nyitni a szemed és nem csak azokat a véleményeket meghallani/meglátni ahol az ilyen szélsőségesek nyilatkoznak. Bár a berögzült gondolatok ellen nem lehet felvenni a harcot ész érvekkel, szóval nem is számítok rá hogy megérted miről van szó, de bosszantanak az ilyen hozzászólások. Amúgy meg abba nem gondol bele egy alacsony férfi sem amikor siránkozik, hogy másnak is ugyanilyen nehéz lehet?! Én még kb pont átlagos magasságú nőnek számítok mégis szívesebben választ majdnem mindenki olyat aki kb fejjel kisebb nálam, csak mert hogy jaj de cuki meg ölelgetnivaló, mert aztán a 190 centis férfiaknak beletörne a keze, ha egy kicsit magasabb lányt kéne átölelni nem? egyrészről megértem az érzéseid, mégsem az összes férfit átkozom érte, lehet néha bosszankodni de ha nem lépsz túl ezen az általánosításon csak a saját esélyeidet ásod el. Ezen el kéne gondolkodni. A kérdezőtől bocsánat, de kinyílik a bicska a zsebemben amikor általánosítanak. (N/168 cm)
2013. dec. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
47%
Általánosítás?? Te miről beszélsz? Az utcán sétálva alig látok olyan alacsony nőt!!! 150-160cm-t aki vele egymagas férfivel járna. Amúgy a válaszodban ismerted el, hogy igazat írtam, mivel a magas férfiak járkálnak 30-40cm-el alacsonyabb nőkkel. A társkeresőkön szintén ez a helyzet 155cm-el, min 180cm-es férfit keres, és ez nem EXTRÉM szélsőséges eset. Nem járkálok szórakozó helyekre mert rossz érzés, hogy Te vagy a legalacsonyabb, mert mindenki, még a nők is magasabbak tőled, mivel ott van az imádott 10cm-es tűsarkú. Sok nő küldött már el az alacsonyságom miatt (170cm), nem kell a hitegetés, és a hazudozgatás, egy magas férfivel szemben egy alacsony nem versenyezhet a nőknél. Te egy kivétel vagy ÉS??, Szerinted a nők többsége ilyen, ezt nem gondolhatod komolyan.
2013. dec. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Azt nem mondtam hogy a nők többsége ilyen, de azt mondhatom, hogy nem egyedül vagyok ilyen. Nagyon szélsőségekben gondolkozol. Kapásból itt egy kolis társam, a csaj kb. 160, a srác meg akkora mint én. És nem ők az egyetlen ilyen pár, nem tudom merrefelé élsz, de szokás mondani hogy az ember amúgyis előbb szúrja ki azt a szemével ami zavarja, meg amire koncentrál, ami körül forognak a gondolatai... és igen, sok 190es pasi jár töpszli lányokkal, ez van, ez zavarhatja az alacsony pasikat meg a magasabb lányokat egyaránt de attól hogy sok ilyen pár van nem fog az történni hogy MINDENKI ilyen lesz. De jó, ebben az egyben lehet igazad van annyiban, hogy tényleg van ez a jelenség és nagyon bosszantó tud lenni, mert sokunk nem értheti hogy miért van szükség 30-40! cm különbségekre, amikor egy normális cipősarok is max. 10-12 cm. De ez van, nem tudhatod miért jöttek össze, nincs rájuk írva hogy tényleg őszinte szerelem, vagy csak a csajnak a heppje volt, hogy az alacsonysága mellé minél magasabb faszit keressen. Ha meg utóbbi kategória akkor meg mit sírnál egy olyan lány után aki ennyire megalomán hogy még a párjában is csak azt keresi hogy minél nagyobb hegyet kelljen megmásznia?... Vannak ilyen, meg vannak olyan párok, és egyébként meg látni magas pasikat is szingliként.
2013. dec. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!