Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » FIATALABB / IDOSEBB LANYOK!...

FIATALABB / IDOSEBB LANYOK! Szerintetek melyik a jobb?

Figyelt kérdés

Nektek melyik fiu tetszik jobban az aki pl ,, menonek " jatsza magat folyton a tarsasagban van es minden hulyesegben benne van fe mindenki joba van vele es nemis ez ki rosszul de kicsit bekepzelt es az osszes lanyt olelgeti stb..

Vagy inkabb az aki jobban nez ki marmint helyesebb o is benne van a tarsasagban viszont nem megy bele minden hulyesegbe okosabb es tud viselkedni, nem olelget mindenkit de joban van a legtobb emberrel ..

Nektek melyik lenne az idealisabb ? Melyikkel

Ereznetek magatokat jobban marmint h nem kell azok izgulnotok h kibel csal meg meg ilyesmi .. Szoval alap dolgok

Koszonom a valaszt elore is!


2013. nov. 14. 21:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Egyértelműen a 2.
2013. nov. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2.
2013. nov. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Most jót röhögtem. :P

Papíron természetesen minden nő a 2.-at választja, de a realitás, hogy az elsőt. Ugyanis ha a legtöbb nő a 2.-at választaná, akkor az 1. nem tudna minden nővel ölelkezni....

2013. nov. 15. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
szerintem a normális csajok a 2-őt:)
2013. nov. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Soulmojo

Ott a pont !! Ha itt mindenki a masodikat valasztja akkor tenyleg hogy tudja az elso olelgetni az osszes lanyt .. Persze nem lesznek hosszu kapcsolatai de hát akkor ..

2013. nov. 16. 14:00
 6/6 anonim válasza:
Én is a 2.at választanám...azt amúgy meg nem mondta senki, hogy mindenki azt választaná..mivel nem kommentelt ide a világ összes nője, hogy ők is a ketteset választanák....nem kell általánosítani;)
2014. dec. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!