Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, nők, nektek melyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, nektek melyik típus a kedvesebb, szerintetek, melyik a jobb? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Melyik férfi típus a szimpatikusabb, kedvesebb, szerethetőbb? Ha egy férfi a kapcsolat elején odafigyelő, kedves, stb-stb! Majd az idő múlásával 3-4 hónap után megváltozik! Ordítozik a lánnyal, megalázza! Csúnyán beszél, és csak néha-néha szeretgeti meg! (megöleli, gyengéden bánik vele) Vagy az a férfi, aki már az elejétől kezdve odaadó, kedves gyengéd mindvégig! Most itt tudom, hogy egyértelműnek tűnik a válasz, de arra lennék kíváncsi, melyikhez könnyebb ragaszkodni! Teszem azt a "bunkó" után jön egy ilyen törődő, odafigyelő srác! Ahhoz is tudtok ragaszkodni, vagy hiányozna valamennyire, az a "keménység"?

2013. nov. 5. 21:35
 1/9 anonim ***** válasza:
nosztalgiázik a csaj?
2013. nov. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Az pasi, aki először gyengéd, majd ordítozik velem és alázz aztán néha megint átcsap kis aranyosba... annál súlyos pszichológiai hibák vannak. Egy identitás zavaros tini nem küzd ilyen súlyos hibákkal.


Nem a szeretgetésen múlik hogy kivel maradok, hanem, hogy ki egyenlő partner VELEM. Akivel lehet egyről a kettőre haladni az mellett le tudok cövekelni. Aki meg küzd saját magával... is... annak nagy jövője nem lesz.

2013. nov. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
velem senki ne bánjon durván, én se teszem senkivel, egyértelműen a kedves, normális srác
2013. nov. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem bírom a bunkókat és a "kemény" csávókat sem, a kedves, érzékeny fiúkat szeretem.
2013. nov. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A régi barátja "bunkó" volt vele, én kedves! És nem mondom, hogy gyengébb vagyok, sőt, csak egyszerűen vele nem viselkedek paraszt módon és kész! Csak attól félek, hogy ezt a dolgot kb 1 évig tűrte, amíg nem jöttem én és nem világosítottam fel! És félek, hogy valahol neki hiányzik ez, vagy hát nem tudom! Lehetséges, hogy kötik még valami érzelmek, mert neki az volt az első nagy szerelem minden téren! Bár azt mondja, hogy legszívesebben elfelejte3né, meg csak rossz jut eszébe róla, nem tudom!
2013. nov. 5. 21:47
 6/9 anonim ***** válasza:

szerintem lehetsz egy kicsit "vadabb pasi' de csak akkor, ha látod rajta hogy veszi a lapot és tudja hogy nem akarod sehogyan se megalázni, hanem csak kicsit kibújt belőled az ösztönös pasi, a domináns, az alfahím


persze a szónak a jó értelmében

2013. nov. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ez így szokott lenni! Szóval nem vagyok papucs, megmondom, ha valami nem tetszik, meg van amikor "durvább" vagyok, persze csak bizonyos keretek között, meg elszoktuk poénkodni!
2013. nov. 5. 21:55
 8/9 anonim ***** válasza:

hát nem ismerem a lányt, de én nem hoznám szóba a régi kapcsolatokat semmiképpen, mert akkor 100% eszébe jut a rossz mellett a jó is régről


inkább tervezzétek együtt a jövőt, de annak oka van, hogy most veled van és nem a másik pasival;

bizonyísd be neki, hogy személyedben jobbat érdemel a régitől

2013. nov. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Értem!
2013. nov. 5. 22:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!