Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Milyen volt a 2013-as éved?

Milyen volt a 2013-as éved?

Figyelt kérdés

Tudom,még nincs vége,de bár vége lenne már. Mit terveztél be erre az évre,és mi valósult meg belőle? betervezted,hogy végre rákapcsolsz a barát/barátnő keresésre,és a végén most mégis egyedül vagy otthon,és szeretnéd,ha lenne melletted egy társ? Vagy hogy csak szimplán nyitottabb,barátkozósabb leszel az emberek felé,mégis nincs több barátod,mint tavaly ilyenkor? Mire figyelsz oda jobban 2014-ben,és mire fogsz jobban rákapcsolni?

Nem biztos,hogy bárkit is érdekel,de kb nekem semmi sem valósult meg abból,amit beterveztem. Több barátot nem szereztem,sőt inkább mondhatom,vesztettem kettőt, a boldog párkapcsolatot sem találtam meg ( himnemű vagyok ) :D

De mondjuk bármi érdekel,ami nem sikerült,vagycsak amit nem úgy terveztetek,témakörtől függetlenül szívesen elolvasom,ja és aztis ami még jobban sikerült mint terveztétek! :)

Bár az elmúlt évek tapasztalatai alapján nagyvonalakban nem tervezek,mégis beleesek ebbe a csapdába,hiába nem szeretnék.

Ez a 2013-as év tele volt számomra változásokkal,sok ember viselkedése nagyon megváltozott hónapról hónapra, nem lettek olyan nyitottak a másik felé, meg megszűnt az a szoros emberi kötelék amit sokszor kaptam sokaktól. Tehát nagy változások éve volt ez,csak én ragadtam le,bár jövőre már költözöm el,úgyhogy nekem a jövő év lesz a változások éve.



2013. dec. 3. 18:50
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Jobb mint az előzők, de még mindig nem egetrengető
2013. dec. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
első! le is írod miért? szívesen elolvasom
2013. dec. 3. 18:55
 3/22 anonim ***** válasza:
76%
Xar de 2014 jó lesz mert 18 leszek.
2013. dec. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Jó volt az évem,sok mindent tanultam,pl.kiismerni az embereket.És azt,hogy mennyire fontosak a szüleim számomra.2014-es tervem pedig az,hogy írjak egy baromi jó felvételit a kiszemelt középsuliba.A "szerelmem" is odajön,tehát tavasszal elkezdek sportolni:futás,aerobic,pilates,minden ami kell.:D

Ahogy lemegy a felvételi,sokat fogok angolozni,mivel emelt angolos leszek,májusban pedig szintfelmérő...

A gólyatáborban pedig szeretnék barátokat szerezni,több embert megismerni.Egyszerűen csak magamat adni.És persze a gimiben jól tanulni.:D

2013. dec. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
66%

amiért jobb: Zárkózottabb és szűklátokörübb voltam, de idén ez szinte nem is volt rám jellemző.

Lett pár új barátom akikkel sokat lógtam és buliztam.

Megvettem a teljes kosárlabda felszerelésem (cipő, labda, nadrág, trikó), vettem új videókártyát a gépbe, új monitort, a bringámat is átalakítottam fullosabbra, elvégeztem egy OKJ-s tanfolyamot 4-s eredménnyel

beleszerettem a motorozásba.

megdöntöttem a maximális sebességem kerékpáron, mostantól 55km/h a rekordom :)

bringáztam idén is vagy 3500km-t.


amiért mégsem a legjobb: továbbra sem sikerült barátnőt találnom, munkahelyet nem találok.

lehetett volna több programom is ha ráérnének az ismerősök.

kifogytam a pénzből :)


jövő évi terv: szintén sokat kosarazni, annál is több bringázni, munkahelyet találni és végre összeszedni egy klassz bnőt, aztán elkezdeni élni, jogositvány és motor szerintem 2014 utánra várható..


na ennyi így hirtelen

2013. dec. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
2012-töl kezdeném, csak hogy kerek legyen a történet. Szoval Franciaországba jöttem 2012 januárjában, megismerkedtem egy francia fiuval itt, egy éve vagyunk együtt. 2013-ban összeköltöztünk, majd összeházasodtunk, és most babát várok :D amit terveztem, hogy Svájcban megszerzem a mesterdiplomámat, nem jött össze..viszont, minden más igen. Szerelem, baba, utazások. :) Általában nagyon pozitivan állok a dolgokhoz, ezért legtöbbször, amit eltervezek az meg is valosul. :)
2013. dec. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

6. Gratulálok! :)

2013. Nos, több barátom lett, mint amennyi előtte volt. Első repülőút, amire már régóta vártam, először láttam a tengert, amit szintén kiskorom óta várok, első berúgás, első csók... Azt hiszem, ez az elsők éve volt. :D

2013. dec. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
2013-ban alkotni szerettem volna. Ez nem sikerült, mivel minden elvette az időt. De talán pont ezért olyan élményekkel gazdagodtam amit nem cserélnék el semmire. Szóval ha úgy vesszük akkor jó volt.
2013. dec. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Nem terveztem semmit, mert tudom, hogy nem fogom megcsinálni. Amúgy ilyen semleges évem volt. Maradtam a melankolikus állapotomban. Sokan meghülyültek körülöttem, szóval lehet lemondok a barátokról, csak egyedül boldogulok tovább.
2013. dec. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
7. Én is gratulálok Neked! :D ez egy jo kis év volt neked (is) :))
2013. dec. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!