Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy alakíthatok ki új kapcsol...

Hogy alakíthatok ki új kapcsolatokat?

Figyelt kérdés

A lényeg az hogy mostanávan eléggé magányosnak érzem magam. Én se igazán értem hogy miért érzem ezt, hisz vanak barátaim, bár nem mondanám hogy lenne egy legjobb barátom. Az hogy nincs barátnőm szerintem nem az elsődleges probléma ebből a szempontból, persze valószínűleg nem is javít rajta.

Hogyan tudnék új embereket megimserni? Nem vagyok bulizós fajta és bár sok sportot szeretek, már szerintem késő jelentkezni ilyesmire.

Remélem valaki tud valami hasznosat, de legalább biztatót mondai.

17/F


2013. dec. 8. 23:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha érdekelnek a sportok, akkor semmit nem késő elkezdeni, nemhogy 17, de 27, 37, 47 éves korban sem.

Persze az olimpiai aranyra ne pályázz, de az egészséged érdekében, rekreációs céllal soha nem késő, és az ilyen helyeken igen jó közösségek szoktak kialakulni.

2013. dec. 9. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Külföldi nyári táborok, önkénteskedés (helyi vöröskereszt, zöld szervezetek), diákprojektek, stb. mind kiváló ismerkedési lehetőségek proaktív értelmes fiatalokkal. Ráadásul nagyon sok a csinos okos korodbeli lány is.
2013. dec. 9. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!