Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek is szétszedi a...

Szerintetek is szétszedi a hús-vér kapcsolatokat a fész? Én már megőrülök ettől.

Figyelt kérdés
Vannak nagyon jó barátaim, akikkel nagyon jó a kapcsolatom, de egyszerűen a falra mászok attól, hogy élőben nem lehet őket megfogni, csak neten. Állandóan otthon ülnek, nem jönnek még ingyen programokra se, sehova. Csak a fész a fész a fész és a fész. Már megőrülök. És persze emiatt marha magányosnak érzem magam, pedig ott vannak a barátaim! Múltkor volt egy olyan elszólásom, hogy fészbukos-barátoknak neveztem őket. Teljesen ledöbbentem. Nekem kevés ez a virtuális élet. Nem tudom ezt a fiatalok egyáltalán hogy viselik. 21 vagyok, de szerintem ha tini lennék is agybajt kapnék ettől a rendszertől... Semmi valós nincs az egészben, nincsenek élmények, emlékek. Teszteltem magam, az egyik nap végén megpróbáltam visszaemlékezni, miket láttam a fészen ismerősökről, milyen cikkeket olvastam neten, és már nem tudtam egyet sem felidézni. Bezzeg egy jó lerészegedős házibuli emléke megmarad volna:D (vagy nem xD)
2013. nov. 24. 01:10
 1/4 anonim ***** válasza:
66%

nem a fésszel van a baj,hanem azzal,hogy gyík a baráti társaságod.

szerezz újakat,ennyi.

és nem szed szét semmit se a fész.

heti 1x megyek fel kb a nőm meg 2 hetente nagyjából.

2013. nov. 24. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
48%
pontosan...nem a fész, hanem az emberek baccák el a kapcsolataikat...szeretem a facebookot, mert mindkét nővérem 100 kilóméterekre lakik, és a volt osztálytársaim nagy része is, de vannak emberi kapcsolataim, családom, a facebookot meg a távoliakkal való kapcsolattartásra használom.
2013. nov. 24. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
51%
A legtöbben akkor is a telefonjukat nyomkodják ha kimozdulnak. Egy étteremben evés és beszélgetés helyett a kajájukat posztolják.
2013. nov. 24. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%

Csak ismételni tudom az előző hozzászólókat: nem a Facebookban kell keresni a hibát, egyszerűen gyökerek a barátaid, már ha őket barátnak lehet nevezni.

Semmi valós nincs benne? Miért, nem valós emberekkel beszélgetsz ott? Élmények persze, hogy nincsenek, mint ahogy semelyik kommunikációs eszközben nincsenek élmények. A telefonban sincsenek élmények például.

Én Facebookon tartom a kapcsolatot a barátnőmmel (sajnos távkapcsolat), lassan már másfél éve ismertem meg (láss csodát, tök véletlenül találtunk egymásra, Facebookon.) Azóta amikor csak tudok, vele vagyok, megismertem a családját, a barátait, születtek új barátságok, új élmények... és ha most hozzád hasonló stílusban akarnék írni, mondhatnám azt, hogy mindezt a Facebooknak köszönhetem.

Szóval nem a rendszer hibája, hogy unalmas haverjaid vannak csak.

(Mellékesen: nekem azért a legnagyobb élményt nem az jelenti, hogy kómás részegre igyam magam.)

2013. nov. 24. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!