Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit csináljak ha már egy...

Mit csináljak ha már egy hónapja zaklatnak rejtett számmal telefonon?

Figyelt kérdés
Kideríthető valahogy, hogy ki volt? Rendőrség segít? A Telenor csak letiltani birja. De jó lenne tudni ki az, mert van egy tippem és ha tényleg ő, akkor talál majd más lehetőséget, hogy ne szálljon le rólam. Ezért jó lenne, ha tudnám bizonyítani, hogy ő volt...
2013. dec. 10. 19:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Felveszed a telefont? Beleszól? Nem biztos, hogy zaklató, lehet üzletet ajánlj pl. ha meg zaklató, nem veszed fel, egy idő után úgyis megunja.
2013. dec. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Vedd fel és tedd félre, had fizessen ha neki megéri
2013. dec. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
ja én is igy csinàltam. egyszer ugyis megunja
2013. dec. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
70%
Úgy tudom, hogy az ilyen esetet lehet jelenteni a rendőrségen, még az is lehet, hogy tesznek is valamit. A zaklatás már azért komolyabb dolog.
2013. dec. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Felvettem már. Bele is szóltam. Nem válaszolt, csak szuszog a vonal másik felén. Egyszer egy lányt is hallottam a háttérben beszélni, szóval biztos, hogy nem valamilyen telefonos eszköz hívogat és nem is véletlen... És igen, persze, hogy egy idő után megunja az illető, kivéve ha egy pszichopatáról van szó. Márpedig az én esetemben arról van szó. Mert volt egy durva incidens az életemben egy durva emberrel, csak bizonyítani kellene valahogy, hogy ő volt. De mond csak, MIÉRT NEM OLVASOD EL FIGYELMESEBBEN A KÉRDÉST ÉS AZT, AMIT ALATTA ÍR?! Mellesleg, nem túlzok, ha azt mondom, hogy naponta legalább 20x felhív.
2013. dec. 10. 19:33
 6/11 A kérdező kommentje:
Az 1.-nem szólt. Am már félre is tettem a telefont. Volt, hogy majdnem egy óráig tartotta a vonalat. :S
2013. dec. 10. 19:34
 7/11 anonim ***** válasza:
69%
Az nem semmi...ez már megszállottság. Szerintem is érdemes lenne felkeresni a rendőrséget, mert ha nemcsak tini telefonbetyárokról van szó, akkor lehet még komolyabb bajod is.
2013. dec. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Állítsd be a telefonodon a tiltást hívószámkijelzés nélküli híváshoz.

Vagy vegyél új telefonszámot.

2013. dec. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
mire vársz még menjél jelentsd fel
2013. dec. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
na, azóta történt valami? :O
2013. dec. 18. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!