Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Rocker emós, pawa, hypster....

Rocker emós, pawa, hypster. Miért kell kitalálni valami stílust, amit követnek, és utálnak az emberek? Mikor lesz ennek vége?

Figyelt kérdés

Régen voltak a rockerek, aztán emósok, pawak most meg valami hypsterrol hallok folyton.

Mikor lesz ennek vége?

Már unom, hogy mindig kell valamit majmolni, és utálni!



2013. dec. 13. 12:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Te miért válogatod a kaját? Miért nem jó a tökfőzelékes fasírt, inkább karajt és szalonnát eszel, holott az előző is laktató. Jaaa, nem szereted? Bocs, de mikor fogod már megérteni, hogy az is étel?


Kb. ez ilyen szituáció. Egyébként meg +1 az elsőnek, engem se érdekel, ki mit követ, utál, vagy terjeszt. El kell menni mellette.


Igedeskedni meg tök felesleges, cserébe csak értelmileg roncs leszel a végére. :D

2013. dec. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
nem kell foglalkozni vele/velük...!
2013. dec. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanmár, ez az őskortól fogva így van. Mindig voltak divatirányzatok, amiket követtek az emberek. Annak idején mekkora divatot teremtett a fűző, hogy 30 cm-esre húzták a nők derekát, mert az volt a módi. Mindig is lesz, aki megteremti az új irányzatot, ami végül megismétlődik. Nem kell utánozni senkit, viseld azt, amiben jól érzed magad és kész. Utálni sem kell másokat, mert úgyis megunják és váltanak valami másra.
2013. dec. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
52%
akinek nincs egyénisége, az másokat utánoz. Ez van.
2013. dec. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
A rockert ne vedd ezekkel egy kalap alá. Tudod, ameddig a Föld kerek, mindig lesznek rockerek:)
2013. dec. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
a rockereket utálják az emberek? :O
2013. dec. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
a rockereket én sem venném ide
2013. dec. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Mer egy rocker nem lehet egyéniség?
2013. dec. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

:D

én azért nem venném ide a rockereket,mert azért ez szerintem cseppet más, mint pl az emo, ami hatalmas divatba jött, minden 3.fiatal úgy nézett ki stb.aztán eltelt nem is olyan sok idő és kb eltüntek. legalábbis én nem nagyon látok már,sőtt..

a rock zene és a rockerek azért az nem ilyen.sok-sok éve létezik,ahogy a képviselői is a mai napig.

a többi felsoroltat meg felkapják,aztán ahogy jön,el is tűnik.

rockereknél láthatsz 50+os embereket is,akiknek még mindig ez a szívük-lelkük.


egyébként kérdező,sosem lesz vége.:D mindig jön valami új divathullám,aztán a legtöbb pár éven belül eltűnik a süllyesztőbe.

2013. dec. 14. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

9-es te tényleg ennyire hülye vagy,vagy csak megjátszod?

Én is rocker vagyok és rövid hajam van,sportcipőt hordok és fehér ruhákba járok.

Ennyit rólad. :D

2013. dec. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!