Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért van az, hogy a fiúknak...

Miért van az, hogy a fiúknak magasabbak az elvárásaik?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, hogy a legtöbb fiúnak ugyanazok a csinos lányok tetszenek, nagyon ritka az, hogy pl a kicsi mellek tetszenek neki, vagy a nagy orr stb. A lányok pedig ezzel máshogy vannak például én nem szeretem annyira a nagyon kigyúrt, kockás hasú fiúkat és a vörös haj meg a szeplő nagyon tetszik. Pedig ez annyira nem számít ideálnak, ahogy észrevettem. Elmondanátok, hogy ez miért van így?
2013. dec. 15. 10:08
 1/10 Egy ork ***** válasza:
100%
A kicsi mell, ha formás, kerek, akkor az szerintem minden férfitársamnak bejön.
2013. dec. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha úgy is tűnik, ez a fiúknál sincs máshogy, nekik is eltérőek az ízléseik. A szélsőségek nem tetszenek, tehát ha egy nőnek brutális nagy orra van, vagy egyáltalán nincs melle, akkor jobb ha elmegy plasztikai műtétre. De ez nagyon-nagyon ritka. A kis mellekkel biztos nincs gond. Különösen a fiatal fiúk nem fogják azt mondani, hogy jaj de tetszik nekem az a kismellű lány, mert ez nem hangzik olyan férfiasan. De azt véletlen tudom, hogy férfiak kb. felének egyáltalán semmi baja nincs a kis mellekkel, ha nem egyenesen az tetszik neki.
2013. dec. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szerintem meg nem kéne általánosítani, ez teljesen az egyéntől függ. Én például soha nem a mellbőség alapján választottam lányt. Tetszett már olyan csaj, jártam is vele majdnem egy évet, aki összesen talán 3 ismerősöm szerint volt szép. Meg utasítottam már vissza olyan nőt, aki majdnem midnenki szemében a 10/10-es bombanő volt.

Ez van, nem vagyunk egyformák. Valakinek ez tetszik, másvalakinek meg az. Valakinek az tetszik, ha a nő egy két lábon járó tejcsárda, valakinek meg az, ha olyan kis formásan cuki.

Egyébként miért is zavar, hogy más tetszik neked, mint ami a többségnek az ideálja?

Az sem igaz, hogy a fiúk a külsőre mennek, a lányok meg nem. Mindkét nemben a többség első sorban külső alapján választ. (Főleg aki kapcsolati téren komolytalanabb.) Ugyanúgy mindkét nemben vannak, akiknek meg inkább a személyiség dominál. Szóval az általánosításod nem igaz.

Egyébként meg te is külső jegyeket adtál meg, amikor az ideálodról van szó, te sem belső tulajdonságokat.

2013. dec. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nah akkor mondok érdekességet.

A pici cici a legjobb számomra!!! :)

23f

Szeplős a hátam, és vörös hajú srác voltam piciként... :D


Különben tényleg felejtsd el az ilyen külsőségekre vonatkozó kategorizálást, mert van olyan nagymellű nő, aki bejön nekem, annak ellenére, hogy tényleg nem szeretem a nagy melleket...

2013. dec. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ezt rosszul gondolod. A férfiak általában olyan nőt választanak feleségnek, aki csúnyácskább és rosszabb az átlagnál azért, hogy ne legyen a versenytársuk és tudjanak uralkodni rajta. Ezért van sok okos, életrevaló, szép és tanult nő egyedül, főleg a diplomások.
2013. dec. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Igazatok van, vannak kivételek csak ritkábbak mint a lányok esetében én úgy vettem észre:)

Siettem a kérdés kiírásával, ezért sajnos ez lemaradt, de respect nekik! És köszönöm az eddigi válaszokat, várom a többit!

2013. dec. 15. 18:55
 7/10 anonim ***** válasza:

pasik között rengeteg a nem jó kinézetű srác(nem ütik meg az átlagot sem, korcsok) így a lányoknak nem fejlődik ki a látása ezekre.


néha én is elcsodálkozom pasiknál, hogy pl ennek hogy lehetett bnője egyáltalán, pláne 10 évig. az ilyen nőket valahol sajnálom, azt sem tudják milyen egy normális pasival lenni.

2013. dec. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

ez nem igaz, szerintem inkább, a nőknek vannak irreális és magas elvárásaik.


a férfiak nagy részének kb mindegy, hogy néz ki a nő, csak lyuk legyen (ez van ,ez az igazság), nem nagyon válogatnak/hatnak, aki meg igen, annak ízlése adja.

tény, hogy a többség állítólag a nagymellet szereti meg a pisze orrot, van közkedvelt szépségideál, de szerintem a férfiak ízlése jóval változóbb és szélesebb minta nőké.


a nőknek inkább önmagukkal van problémájuk, és egymással versenyeznek, nem a kitömött mellektől meg a sok festéktől lesz valaki vonzó (jó, az átlag alja kannak mindegy, vagy még tetszik is), sokkal kiábrándítóbb, mikor reggelre lekopik a smink, vagy kilépsz a formanadrágból meg kosaras melltartóból.


ismertem jópár ilyen lányt, szerintem neked is a kis mell a problémád, és ezen az sem segít, ha van 1 pasid, talán az se ha másik 3mal kavarsz.

sőt, sokszor egy kismellű lány mondja rá egy olyan férfira, akinek a kis mell tetszik, hogy biztos pedofil, meg midnen férfi disznó, stb, perzse hogy elüldöz mindekit maga körül és semmi se jó neki, így egyedül marad.

lehet hogy valaki elutasított téged, ezért jött az általánosítás?


azért elismerem, hogy nem szoktam fiúkkal randizni, vagy foglamam sincs te mit csinálsz velük, én belülről látom ezt a helyzetet, velem talán őszintébbek.

2013. dec. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"Ezért van sok okos, életrevaló, szép és tanult nő egyedül, főleg a diplomások."


inkább csak azért, mert sosincs idejük az emberekre, és okosnak, szépnek hiszik magukat, de csak beképzeltek, kikentek és sok könyvet magoltak be.


" pasik között rengeteg a nem jó kinézetű srác(nem ütik meg az átlagot sem, korcsok) így a lányoknak nem fejlődik ki a látása ezekre. "


ebben is van igazság, ez az aszimmetrikus igazságtalanság érzése, amikor a szépfiúkon kérjük számon, miért nem látnak minket,csúnya lányokat, de persze egy kevésbé férfias srác már nem izgat minket. érdemes elkülöníteni a kimondott és ösztönszerű vágyainkat.

2013. dec. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
méghogy a fiúknak magasabbak az elvárásaik...
2013. dec. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!