Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális ha nekem bejönnek az...

Normális ha nekem bejönnek az olyan lányok akik magasabbak nálam?

Figyelt kérdés

Természetesen fiú vagyok, és borzasztóan bejön nekem ha egy lány magasabb nálam (mondjuk egy fél fejel, de az is tetszik ha annál is nagyobb).


Ismerőseim szerint ez nem normális. Ti mit gondoltok?


2013. aug. 13. 11:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Persze, hogy normális. Nézz csak körül a divatszakmában! Minden modell magas, szerintem 180 cm alatt nem is lehet modell, a férfiak meg döglenek értük. Persze, esztétikailag előjön az is, hogy ő a domináns fél, de nem kell mindig a férfinak magasabbnak lenni. Ugyanez a helyzet a korral is, meg még sorolhatnám. Nekem is bejönnek a magas nők, ha mást nem is nézel, mindenképpen hosszú combok társulnak hozzá :)
2013. aug. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

No igen, klasszikus felállásban a férfi magasabb, nehezebb, idősebb és többet keres...


Teljesen normális, ha a Te ízlésed eltér ettől :) Sokfélék vagyunk s ez így a jó.

2013. aug. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!