Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy lányismerősöm pasija...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lányismerősöm pasija szexuális tartalmú üzeneteket irogat nekem és másoknak is, ráadásul szeretne áthívni magához. El kéne mondanom a nőnek?

Figyelt kérdés
Tudom, voltak már itt hasonló kérdések, mégsem tudom, mit kéne tenni. Ha jelzem a csajnak, akkor én a leszek a kapcsolat elrontója és talán nem is hinne nekem, ha viszont nem szólok, akkor a pasija ki tudja meddig és hány lánnyal fogja még ezt megcsinálni és a lány boldognak hitt kapcsolata egy nagy hazugság marad. Vagy talán tudja csak szemet huny a dolog felett? Ilyen is van?

2013. dec. 17. 14:36
 1/7 anonim ***** válasza:
ha én lennék a barátnő,bár fájna, de jobb lenne ha tudnék róla.
2013. dec. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És hinnél-e annak, aki mondja?... mert én tényleg attól tartok, hogy kb kiröhögne a csaj és még én jönnék ki rosszul az egészből, noha segíteni szeretnék rajta.
2013. dec. 17. 14:40
 3/7 anonim ***** válasza:
én hinnék,ha látnék valamit.pl egy kis részletet,hogy miket ír a pasi.
2013. dec. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ, akkor valószínűleg így fogok tenni:)..
2013. dec. 17. 14:46
 5/7 anonim ***** válasza:
van bizonyitekod, nem? mutasd meg neki.
2013. dec. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Először a pasit próbálnám rávenni, hogy k**vagyorsan fejezze ezt be, és csak utána szólnék a csajnak.
2013. dec. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Semmi esetre sem lennél a kapcsolat megrontója, mert a pasi a megrontó. Elvégre ő kezdeményezi ezt a beszélgetést, ő ír rád, stb.

Mutasd meg szépen az ismerősödnek azt a beszélgetést. Ha én a csaj helyébe lennék, értékelném, h valaki leleplezné a páromat, és nem hagyná, hogy továbbra is hülyére vegyen.

2013. dec. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!