Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ciki taj részegnek mutatkozni?

Ciki taj részegnek mutatkozni?

Figyelt kérdés

Amikor az ember össze vissza beszél, röhög, hangoskodik, rohangál, mindenkihez oda megy, és vigyorog.

Na ez szégyen?



2013. dec. 18. 17:17
 1/6 piriiiiii ***** válasza:
90%
Igen, ez szégyen. Nekem legalábbis.
2013. dec. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%
Undorító inkább.
2013. dec. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem undorító, bármikor, bármelyik korban.


Már férfiaknál is, az mikor kis otthonról elszabadult anyuci kedvencei azt hiszik részegen övék a világ nagyon felb..ssza az agyam. Jön a szilveszter, előre látom hogy megint ordibáló, petárdázó, villamost szétverő majmok tömege lesz a városban.


Meg ha csak beülünk haverokkal 1-2 sörre, kulturáltan beszélni, akkor is 1 este alatt vagy 3 idióta esik be mellénk az asztalhoz, mert lábra állni nem bír már.


A részeg csajok meg aztán főleg undorítóak, nem azt mondom hogy egy lány ne igyon, de még férfitól is undorító, nem hogy lánytól ordibálva, k..va anyázva, hangosan bőgve, saját hányásukkal a hajukban végigmenni az utcán.


Az meg kifejezetten mindenkit zavar, mikor egy kb normális társaságban van egy idióta aki matt részegre issza magát, aztán vagy takarítani kell utána, vagy 2 értelmes szót nem lehet váltani mert rombolja a hangulatot.


De leggázabb maga az értékrend, hogy arról szól a "szórakozás" hogy ki b..szik be jobban.

2013. dec. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
85%
Nagyon nagy szégyen szerintem...
2013. dec. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szánalmas, undorító. Felnőtt vagyok és SOSEM!!! voltam részeg és nem is akarok az lenni. Az egyik közeli családtagom alkoholista, borzalom mit tesz az alkoholizmus egy emberrel és családjával. Utálom a részegeket! Nem tudom sajnálni a saját hányásukban fetrengőket sem.
2013. dec. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2023. júl. 28. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!