Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ujra várok választ! Párommal...

Anasztázia20 kérdése:

Ujra várok választ! Párommal tegnap voltunk együtt és teljessen mind belém ment, de kb 3 perc mulva feláltam és kifolyt belölem! Teherbe eshettem én igy is? És ha igan mikor kezdenek a tünetek mutatkozni? Várom a válaszokat!

Figyelt kérdés
2013. aug. 23. 19:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen lehetsz!!
2013. aug. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Elég nagy ez esély rá! A tünetek mindenkinel máshogy jelentkeznek,de két hét múlva csinálj tesztet vagy várd meg a mensit!
2013. aug. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
igen, ettől még mindig marad bent annyi amennyi kell, csak az ondó folyik ki a spermiumok nagy része már uszik felfelé. Tünet nem midnenkinek van, van akinek az az első hogy elkezd nőni a hasa persze azon kivóül hogy nem jön meg. Aktus után 2 héttel már kimutatják a tezstek akkor tesztelj.
2013. aug. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nekem is kifolyt,de a lényeg úgyis bent marad. simán lehetsz terhes,főleg ha peteérésed is volt. 2hét mulva tesztelj.
2013. aug. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Még sosem szexeltél gumi nélkül?

Mindenkinek kifolyik, de amennyi kell, annyi bent marad.

Amúgy egyből is fel lehet állni, és akkor is lehet terhesnek lenni.:)

Tünetek pedig, mint az émelygés, hányinger, az már akkor jelentkezik, amikor már a vérzés rég kimarad.

Az aktuális vérzés ideje körül már mellfeszülést esetleg, mindjárt megjön érzést lehet esetleg érezni, de te még mostanában nem fogsz ilyet érezni.:)

2013. aug. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
52%

Igen, lehetsz terhes.

A tüneteket leghamarabb az aktus után két héttel már érezheted, de van, aki teljesen tünetmentes az egész terhessége alatt, úgyhogy erre ne alapozz.

Irány egy eseményutániért, ha nem akarsz babát!!!!

2013. aug. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat,nagyon jo hireket kaptam nagyon örülök neki ha igaz lesz.szeretnék babát már!tetszik a gondolat nagyon hogy baba várás fele tartok!már most boldoggá tesz a gondolat már most!
2013. aug. 23. 20:03
 8/8 anonim ***** válasza:
Még ne örülj!!Egyáltalán nem biztos,hogy terhes is lettél,lehet nem is volt peteérésed,az is kell hozzá,ha beléd is ment mind!!!
2013. aug. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!