Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek ha vannak barátaim,...

Mit tegyek ha vannak barátaim, de úgy érzem, hogy senkinek nem tudom elmondani a problémáimat?

Figyelt kérdés
Sziasztok. úgy érzem, hogy a barátaimat nem érdekli a nyomorom, meg hogy nem hallgatnak meg szívesen. Lehet, hogy ez csak az én fejembe alakult ki így. Rengeteg sz@r ér és nem tudom kinek elmondani, legjobb barátnőm most is cserben hagyott. Mit tegyek? 15/L
2013. júl. 30. 19:42
1 2
 1/11 anonim válasza:

én is ugyan így érzem magam:/

14/l

2013. júl. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Akkor nem vagyok egyedül.. =/
2013. júl. 30. 19:50
 3/11 anonim ***** válasza:
akkor miért nem mondjátok el egymásnak?
2013. júl. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Írhatsz ha akarsz. Sokaknak segítettem már itt és az életben is
2013. júl. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
tényleg írhatsz ha gondolod:) első voltam
2013. júl. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Az én barátnőim faggatnak, hogy mi a bajom. Sokszor sírtam is előttük. Azt mondják, hogy érdeklik, hogy mik vannak velem, de szerintem csak szimplán a kíváncsiság hajtja őket és az, hogy a kötelességüknek érzik érdeklődni. Én nem szeretem elmondani nekik a problémáimat, nem is szoktam. Hiába a barátnőim, nem tudom, nem bízom meg bennük vagy én nagyon magánügyemnek érzem a problémáimat. Nem szeretnék és nem is tudok semmi ilyesmit elmondani nekik. Ezért, nem a legjobb a barátságunk. Ők egymással mindent megbeszélnek, számomra érdektelennek tűnő dolgokról is beszámolnak egymásnak, egyedül én vagyok az aki kilóg a sorból. Rossz érzés, de továbbra is úgy érzem, hogy hiába a barátnőim, vannak dolgok amik nem tartoznak rájuk. Így rengeteg dolog van amit nem beszélek ki magamból és ez csak rontja a hangulatom. Jól esne beszélni róla, de szívesebben beszélnék olyannal akinek nem érdeke visszaélni vele vagy tudom, hogy azért hallgat meg mert érdekli és segíteni szeretne. Keress valakit akivel ezeket a dolgokat is megbeszélheted. Ha gondolod akár velem is. :)

14/L

2013. júl. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Ha nem tudod velük megbeszélni a problémáid vagy ha a terhükre vagy akkor azok nem is barátaid gondold csak végig barát az aki nem törődik a másikkal és tesz rá magasról mert szerintem nem, szerezz be magadnak igaz barátot akivel mindent megbeszéltek egyformán :)
2013. júl. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Dettó így vagyok. 15/L

Oké nincsenek eget rengető problémáim, de azért néha elkéne valaki, akinek ki tudom panaszkodni magam, vagy segítene megoldani dolgokat.

Szerintem az a baj, hogy nálunk mindenki szerint én vagyok a lelkisegély nyújtó központ, aztán amikor én említem, hogy valami nincs rendbe, akkor mindenki bámul bamba fejjel és max annyit tud mondani, hogy: ne aggódj, rendben lesz. És borzasztóan rosszul tud esni, mert úgy érzem én a lelkemet kiteszem, hogy nekik jó legyen, segítek mindenben, vissza meg nem kapok semmit. Mert én erős vagyok, vidám vagyok, élvezem az életet, semmi bajom... így ismertek meg. És képtelenek mit kezdeni azzal, ha mégsem ilyen vagyok.

2013. júl. 31. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 homo ludensz ***** válasza:
Mindenki valami szerepet alakít a külvilág számára mert úgy véli akkor és ott a legjobb alakba jelenik meg. Azután mikor csak maga van otthon esetleg elalvás előtt önmagának számvetést csinál az eltelt napról. Ez vagy örvendetes vagy elszomorító. Az a parányi kis egó ami ott a mélyen lapul az az igazi énünk és az ébredést követően ösztönöz bennünket hogy hogyan fésülködjünk,mit vegyünk fel és vidám vagy komoly legyen az ábrázatunk,azaz milyen szerepben menjünk az utcára és a dolgunkra.Amikor valamelyik szerepünk sikeres az ránk ragad és szívesen alakítjuk a továbbiakban is. Ki vidámat,más a komolyat,míg más a szomorút akit mellőznek.
2013. júl. 31. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2013. júl. 31. 11:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!