Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért van az hogy a velem...

Miért van az hogy a velem egykorú lányok bulikba járnak meg minden, én meg nem? 14/L

Figyelt kérdés

#magány #egyedüllét #buli #szomorúság :(
2013. dec. 23. 16:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert túlságosan gyorsan akarnak felnőni :)
2013. dec. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezt neked kell tudni.. olyan típus vagy, vagy a baráti köröd nem bulizós. Amúgy nálam 14 évesen még az számított bulinak, hogy nálam aludt a két barátnőm, vagy én náluk és hülyéskedtünk egész este. A rendes bulinak mondható összejövetelek, csak 15-16 éves koromtól kezdődtek, szóval nem késtél le semmiről.
2013. dec. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mert te ilyen vagy! A mai 14 éves lányok nagy része bocs a kifejezésért, de qrwa!!!

Én is 14 vagyok,csak fiú,és nem járok buliba. Nincsen rá szükségem.

2013. dec. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

15 évesen az egész osztályomban alig van 1-2 lány, aki bulizni jár. Diszkóba pl. senki sem megy... Vannak, akik házibulikba járnak, de ők se túl sűrűn...

Egyszerűen rossz helyen nőttél fel, nem mindenhol ilyenek ám a "fiatalok".

2013. dec. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi szépen a válaszokat! :)
2013. dec. 23. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!