Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Milyen helyekre menjek, és...

Milyen helyekre menjek, és körülbelül mikor, hogyha ismerkedni szeretnék velem egykorú fiúkkal?

Figyelt kérdés

Nem rövid kalandot szeretnék, természetesen, hanem valakit, akivel tudok beszélgetni, találkozgatni, és egy idő után eljutni kapcsolat szintig.

Csak 1-2 kikötésem van, ami szerintem fontos, tehát nem szívesen mennék kocsmába, mert ott nem hiszem, hogy ilyen "fiúk" lennének.

Legyen helyes (nem tökéletes, csak ne legyen csúnya), ápolt (fürödjön, ápolt legyen a haja), normális (tehát ne legyen tök bunkó), legyen humora, és ne legyen visszahúzódó. 15-18 éves legyen.


Egyébként én egy elég nyitott, jófej, nem túl csúnya (7-8-9/10-es) lány vagyok. 16/L


ui: mielőtt valaki azt mondaná, hogy a tanulással foglalkozzak, elég jó tanuló vagyok.

Olyasmikre gondoltam, ahol sok fiatal mászkál (westend, aréna, stb...)


2013. dec. 18. 19:36
 1/7 anonim ***** válasza:

"Egyébként én egy elég nyitott, jófej, nem túl csúnya (7-8-9/10-es) lány vagyok. 16/L "

Ha valóban így lenne odamennének a pasik akárhol lennél.


"ui: mielőtt valaki azt mondaná, hogy a tanulással foglalkozzak, elég jó tanuló vagyok.

Olyasmikre gondoltam, ahol sok fiatal mászkál (westend, aréna, stb...)"

Akkor te divatmajom páwa sárcot akarsz?

2013. dec. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Generalis ***** válasza:

Nem tudom neked mi a csúnya . Én miskolci vagyok Te gondolom pesti bunkó nem vagyok mivel tiszteletet megadom mindenkinek .

Azt hiszem ennyit rólam !

2013. dec. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Generalis ***** válasza:

vagyok Te gondolom pesti ,bunkó nem vagyok

elnézést csak siettem !

2013. dec. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Generalis ***** válasza:
15 /f vagyok
2013. dec. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem kifejezetten divatmajom páwa srácot "akarok", de velük sincsen bajom, ha nem öntelt p*öcsök....

azért nem kezdeményeztek eddig, mert nem nagyon jártam ki otthonról, ha meg igen, akkor egy fiú haverommal voltam legtöbbször, és gondolom azt hitték, hogy a barátom..

2013. dec. 18. 21:31
 6/7 anonim ***** válasza:
Stormwind City
2013. dec. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szeretek wowozni, de nem hiszem, hogy erre találták volna ki.
2013. dec. 19. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!