Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ciki, ha nem megyek bulizni...

Ciki, ha nem megyek bulizni szilveszterkor? 16/F

Figyelt kérdés
Minden osztálytársam hétvégén buliba van,berúgnak,leisszák magukat én meg még szilveszterkor sem megyek.Még sosem voltam berúgva.10-es vagyok.Ciki,hogy nem járok el szórakozni?Am vannak haverjaim(nem sok),kondiban szoktunk találkozni meg fel szokott hozzánk jönni.

2013. dec. 30. 21:01
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Off: 6-osnak uzenem,hogy nehogy mar a fogszabi miatt ne menjen a csojozas :) en nem latok ebben hatranyt egyaltalan. Es lenneb irtad ,hogy veszekedtetek a baratnoddel (jo az nem jo :D ) szoval meg volt is csajod. 3as voltam...azt hiszem
2013. dec. 30. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
nem 3-as hanem 5 ...:D
2013. dec. 30. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:

Én ezek miatt nem megyek szilveszterkor bulizni, egy kis demotiváló, több éves tapasztalat alapján állt össze a lista:


házibuli:

- a társaság fele vadidegen, a haver haverjának a haverjai, még a házigazda sem ismeri őket, egész este úgy méregetnek mintha a holdról jöttem volna, rosszabb esetben kötözködnek

- a társaság minimum fele hányós részegre issza magát az első 60 percben, undorító a szag és a látvány, + két értelmes szót nem tudnak kinyögni

- a társaság másik fele picsogós részegre issza magát, egész éjjel a vállamon lelkiznek, rosszabb esetben tarthatom a homlokukat hányás közben

- a zene ultragáz, retródiszkóóóó vagy ’diszkó sit’ (tudom, tudom, velem van a gond…)


szórakozóhely: háromszoros kaja és pia árak, plusz az összes többi a fenti listáról


elutazós hely: csillagászati szállás árak, több száz kilométert kell elrongyolni otthonról, a zene színvonala a lakodalmasig tud süllyedni, ha a kedves haverok szétverik a berendezést keményen perkálni kell - persze a ’tettes’ semmire sem emlékszik, hiszen ő mattrészeg volt, bocsi - plusz az összes többi a fenti listáról.


Szóval nálunk lesz forralt bor, olasz kaja és mozi, több nem is kell.

2013. dec. 31. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:

Ne sírjatok már ennyit,annyira szánalmas!!

Mindenki magyarázkodik meg kifogásol,h ezért meg azért nem megy bulizni! Nincs azzal baj,ha valaki otthon tölti a szilvesztert. A baj azzal van,h nincs olyan baráti körötök,akikkel jól éreznétek magatokat! Én magambaszállnék és megkeresném az okát,h miért alakult ez így!! Én is házibuliba megyek,kb 10-en leszünk,de ez mind olyan barát akikre rábíznám az életem bármikor! És igenis bulizni jó egy jó társasággal!

28/l

2013. dec. 31. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Utolso te 28 evesen meg lanynak erzed magad es nem nonek? O.o
2013. dec. 31. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
Utolsó! Te meg ebbe tudtál belekötni? Sokat elárul rólad! Szánalom...
2013. dec. 31. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Utolso te meg emiatt belekotsz a masikba. Ez meg szanalmasabb. Biztos egy megkeseredett venlany vagy,ezert is nem tartod magad nonek. Ezt meg tudom erteni
2013. dec. 31. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
38 vagyok még soha nem voltam én se, igaz egyetlen emberi kapcsolatom sincs a virtuális világon kívül, de szerintem ez nem ciki!!
2013. dec. 31. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
A hozzászólásokból látszik,elég egyértelműen,h itt nem én vagyok a megkeseredett vénlány! Ne irigykedj másokra,ha sok barátjuk van és nem a számítógép előtt kockulva töltik a szilvesztert,mint Te! Talán akkor nem írkálnál ide,gyerekes és szánalmas hozzászólásokat!
2014. jan. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!