Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy hetero férfi időnként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy hetero férfi időnként szőrteleníti magát (egész testén), az valóban elfogadhatatlan és megbotránkoztatást vált ki mindenkiből?

Figyelt kérdés

Nekem nincs semmiféle ferde hajlamom vagy vágyam. Egyszerűen arról van szó, hogy egy ideje kényelmetlen a testemen a szőrzet. És NEM azért, mert attól tartok, hogy mások szőrösnek látnak, hanem azért, mert így kellemetlenebb, hogy izzadok. Szoktam edzeni és olyankor húzódik, beakad. Egyszóval kellemetlen. Viszont attól tartok, hogyha eltávolítom magamról a szőrzetet időnként (kb 2-3 havonta), akkor a többi ember ezen megbotránkozna és megbélyegezne.


Nem csináltam még semmit, mert tartok a többi ember véleményétől. Viszont engem már zavar ez a helyzet.


Egyébként valaki elmagyarázná, hogy ez mitől számít bzis dolognak, ha egy férfi időnként a lábáról is eltávolítja a szőrt? Nem a heti szintű szőrtelenítésre gondolok, hanem arra, amikor már így hosszú szőrszálak vannak és kunkorodnak.


Más férfit nem zavar a saját testén a szőrzet? Mert én néha kifejezetten úgy érzem, hogy nehezebben tudom leadni a hőt, kellemetlen ilyen szőrzeten keresztül izzadni, esetleg be is akadhat dolgokba. Szóval nekem úgy tűnik, hogy jobb lenne nélküle.


Viszont úgy tűnik, annyira drasztikus az emberek véleménye ebben a témában, hogy nem merek egyedül ilyen döntést meghozni.


2013. dec. 8. 15:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vált ki emberekből annyira nagy megbotránkoztatást. Legalábbis engem nem érdekelne. Talán picit furcsállnám.
2013. dec. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

gyáva vagy? kit érdekel ki mit gondol!

leszedem, mert így kényelmes nekem. akinek bejövök elfogadja

2013. dec. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Nem értelek, kérdező.

Nekem pedig az a problémám, hogy lassan 21 éves fiú létemre alig vagyok szőrös, pedig nagyon szeretnék sűrű, erős, hosszú arcszőrzetet a hosszú haj mellé, és valamennyi mellszőrt is.

2013. dec. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Érdekes dolgokat írsz. Legtöbbször pont az ellenkezőjét látom. Mármint hogy aki szőrös, azt nézik ki. Én a hegyiember kategóriába tartozom, de engem nem zavar sose. Nem nagyon szokott beakadni se semmibe. Nézd, ahogy neked kényelmesebb, Te dönts. Mindenkinek úgyse fogsz tetszeni. Vannak csajok, akik pl csak az alig szőrös palikat viselik el, vannak akiknek a pulikutyát megszégyenítően szőrős az ideál.
2013. dec. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Tarnolf ***** válasza:

Kérdező, a te döntésed, ha zavar kapd le és kész. :D


Én is lekapom a szőrömet, amikor zavar, bár kézről-lábról nem.


Ja és nyugodj meg, aki szekálni akar, úgy is talál valamit amibe beleköthet. ;)

2013. dec. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

De ha szőrtelen testtel (lábbal is) jelenek meg egy uszodában, vagy nyáron rövidnadrágban, akkor nem fogok közfelháborodást kiváltani?


(Komolyan csak annyiról van szó, hogy kényelmesebben érezném a testemet. Elhiszem, hogy mást nem zavar a saját szőrzete, de engem zavar, hogy ilyen szőrréteggel vagyok borítva és úgy érzem, hogyha tennék ellene, akkor az egész társadalom bzinak kiált ki.)

2013. dec. 8. 16:35
 7/14 anonim válasza:
Ne foglalkozz mások véleményével, mert köztudott, hogy a sportolók igenis szőrtelenítenek. Mindenhol. De ha ennyire tartasz attól, hogy mások mit szólnak, akkor a lábadnak pl. ne borotvával ess neki, csak hajvágóval rövidíts és próbáld ki úgy hogy érzed magad a bőrödben.
2013. dec. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

engem már a gondolat is rettenetesen megbotránkoztatott.

szőrtelen férfi, még ilyet. világraszóló botrány

2013. dec. 10. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Mostanában nagyon sok fiú szőrteleníti magát. Mondjuk nekem úgy mint nőnek nem tetszik. Viszont azt elhiszem, hogy neked ezt kényelmetlenséget okoz, úgyhogy szerintem csináld. Hát visszanő, úgyhogy nem véglegesítesz semmit. Én a munkahelyemen ismerek jó pár fiút aki tényleg elvesznek a szőrben de szerintem attól független nincs velük gondjuk sőt. De pl. hónaljon nagyon jó ötlet.. Lábon olyan furi, de amiatt ne aggódj, hogy mit fognak szólni hozzá, meg most úgyis tél van ilyenkor max a barátnőd látja a lábaid.
2013. dec. 10. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ln is hasonló helyzetben vagyok,elég sok szőr van a testemen és kifejezetten hosszúak. Mindig kellemetlenül éreztem magam miatta,nyáron nem szívesen vettem rövidnadrágot,mert a lábam annyira szőrös,hogy fonni lehetne.A felsőtestemen nagyon zavar ha megizzadok,meg egyszerűen érzem,hogy van,húzódik,viszket. Engem például a haverok cikiztek,vagyis inkább viccelődtek is vele,hogy milyen sok rajtam a szőr. A szüleim is észrevették és egyszer csak kaptam ajándékba egy testszőrnyírót.Eleinte csak rövidre nyírtam,majd egyre rövidebb lett.Később bizonyos testrészeimről már teljesen leszedtem,pl. intim rész hónalj,lábfej.Nem sokkal utána a felsőtestemről is lekívánkozott az egész és ekkor jöttem rá,hogy sokkal jobb,kényelmesebb így és gyorsan megszabadultam a láb és kar szőrömtől is. Egyáltalán nem váltott ki közfelháborodást,bár látom hogy van aki megnézi a borostás lábamat,ismerősök rá is kérdeznek néha,de semmi negatív megjegyzést nem kapta soha sem,kivéve itt és az ilyen fórumokban. Ja én sem vagyok meleg és semmi ferde hajlamom nincs.
2013. dec. 13. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!