Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valóban lehetséges, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban lehetséges, hogy egy férfi, még (lassan) 2 év után is szeressen ennyire egy nőt?

Figyelt kérdés

(Megpróbálom rövidre fogni, a "story-t") Lassan két éve, hogy "elhagyott", (szakított) velem az illetékes hölgy.

Kapcsolatunk viharos, és mesebeli is volt egyben. Régebben (még ifjonti korunkban kezdődött) jártunk, tízen éveink elején Aztán szakítottam, (16 fele lehettem) majd újra össze jöttünk, majd ő szakított, aztán évek múlva is tartottuk a kapcsolatot. és megint összejöttünk, 3-évre. Aztán minden jó volt (de tényleg), tejben, és vajban fürdés, és hűség, egyetértés (mindenben) közös jövő stb.. (ahogy kell) és az utolsó hónapban adódott egy affér, ami meg nehezítette a dolgainkat (hetente volt hogy többször is találkoztunk, távkapcsolat volt, általában én mentem 200km-t, de ezzel SEMMI probléma nem volt.) el kellett mennie 3 hónapra külföldre. és össze szólalkoztunk, a folytatásban, aztán megoldottuk ezt a problémát is. Nem volt gond, az utolsó napokban szó szót követett, és cselekmény cselekményt. Kijelentette, hogy ő már nem érzi olyan jól magát ebben a kapcsolatban, és hogy szerinte én őt ki akarom sajátítani. (ezzel magyarázta az egész történet végét) És vége lett. Azóta (lassan két éve) nem láttam, nem beszéltünk. Semmit nem tudok róla. De azóta sincs senkim, és mindenkiben őt keresem, a tulajdonságait, a vonásait, az alakját. ÉS nem tudok elszakadni tőle, az álmaimban is gyakran fel bukkan. Lehetséges lenne, hogy ennyi idő után is szeressem? Azok ellenére is, hogy fájdalmat okozott? (köszönöm, annak aki elolvasta) 24/F


2013. nov. 13. 18:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen abszolút lehetséges, h szereted azután is h fájdalmat okoz. De ha már ennyiszer együtt voltatok és nem működött, és mindig szakítás lett a vége, szerintem ideje letenned róla... Bármennyire fáj
2013. nov. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, ezt kéne agyban mindenképp, de ezt sajnos nem az agyam irányítja.. :/ Próbáltam egyértelműen.. felejteni stb. de nem tudok, és úgy érzem az "idő" sem segít.
2013. nov. 13. 18:22
 3/4 anonim ***** válasza:
Hasonló cipőben járok én is, viszont a történetet nem szeretném leírni, lényeg annyi hogy 2 évig együtt voltunk és többször is kihasznált a hátam mögött, hazudott. nagyjából már másfél éve nem tartjuk a kapcsolatot. Túl kell lépni rajta, valószínű már elfelejtett. És ki tudja, talán már barátja is lehet. Keress valami jó csajt és el kell felejteni. Ha nem megy rúgj be, azt majd segít. Akár a csajozásba is
2013. nov. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, :D volt itt minden, csajozás, berúgás, buli, party, külföld, munkába temetkezés stb.. a csajozással nincs gondom, csak "tudat alatt" mindenkiben őt keresem, egyfajta ideálom lett. :/ és rendszerint fel fedezem minden nőben azt a hibát (ami lehet, hogy nem is hiba, csak számomra) amiért le pattintom őket. bonyolult dolog ez. (és a nők mondják a férfiakra, átlagban, hogy érzéketlenek, szívtelenek stb. )
2013. nov. 13. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!