Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy szerezhetem vissza a jó...

Hogy szerezhetem vissza a jó hírem?

Figyelt kérdés

Egy eléggé konzervatív iskolába járok. Egy barátnőmnek, aki nem iskolatársam, mostanában volt a 18. szülinapja, és házibulit tartott. Engem is meghívott. Táncoltunk, volt alkohol is. Én keveset ittam, de ahhoz elég volt, hogy annyira felszabaduljak, hogy egy olyan fiúval csókolózzak, akit csak ott ismertem meg. Hozzáteszem, magam előtt is szégyenlem magam, mert ez nagyon nem rám vall.

Egyik osztálytársamnak, aki elvileg a legjobb barátnőm, elmeséltem, és megkértem, tartsa titokban. Ő azonban továbbadta, és az évfolyamtársaim, akikkel összefutottam, lényegében tudtomra adták, hogy ribinek tartanak.

A kérdésem az lenne, hogy hogy tudnám visszaszerezni a jó hírem? Lehetséges egyáltalán? Az se baj, ha sokáig tart, csak szeretném tudni, lehet-e? 17/l


2014. jan. 2. 12:49
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Persze, hogy lehet,minden csoda 2-3 napig tart.Ne foglalkozz velük,a csóktól még nemvagy ribi.Tegyél ugy mintha nem hallasz semmit sem és huzd jól ki magadat!
2014. jan. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
Képmutató az összes konzervatív,és az ilyeneknek minden baj. De kit érdekelnek? Meg aztán: irigyek is. Ne rágd magad ezen,neked is csak egy életed van,ne hogy már ilyenek rontsák el.
2014. jan. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 intrepid ***** válasza:
Ugyan már 17 évesen csókolózás, az lenne a baj, ha nem csinálnád. Vénkisasszony akarnál maradni? A többieknek meg savanyú a szőlő.
2014. jan. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ne vedd magadra, bármit is mondanak, ne foglalkozz velük. Nem szeretek ilyet mondani, de erre csak azt tudom mondani, hogy irigyek... :)
2014. jan. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezen ne aggódj, el fogják felejteni. Ha nem, akkor akkor is tudd nem tettél rosszat. Ezért ilyet mondani rád -.- Nincs igazuk. Fiatal vagy, egyszer élsz. És egy csókkal bőven határon belül maradtál :)
2014. jan. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Te tényleg ilyen beszűkült majmok véleményére adsz? Bizos 17 vagy, nem pedig 12? Megcsókoltad. ÉS??? Nem nyilvánosan, a tömeg közepén kezdtetek el szexelni. Csak egy csók. Hát aztán!! Mi ez, valami apácazárda, ahova jársz? Istenem.
2014. jan. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Atya ég, milyen maradi barátnőid vannak.


Miért lennél emiatt ribi?

2014. jan. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én elöször is elbeszélgetnék a barátnőmmel, hogy mekkora patkányság volt, amit tett. Csókolozatok, 17 vagy, kicsit több volt az alkohol, ennyi. Ne rágd magad rajta. Nem hiszem, hogy nálatok senkivel nem fordult elő még ilyen. És ha emiatt megvetnek, akkor nem is érdemlik meg a figyelmedet.

Ha viszont poénos akarsz lenni, akár még fel is tehetsz magadra egy nagy piros "A" betűt, hogy hagyj csámcsogjanak az irigyek. (Easy A-ben ezt csinálja a csaj, amikor elkezdik lenézni egy tök hülye indok miatt.)

2014. jan. 2. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!