Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 12éves vagyok és eddig jártam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

12éves vagyok és eddig jártam egy szép lánnyal de már fél éve szakított velem és most az egy barátommal jár de nagyon jó a viszonyunk barátként hogyan szerezhetem vissza?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 4. 21:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Megkérdezed tőle mit gondol rólad, és hogy megpróbálná-e veled. Ha igen, akkor happy van, ha meg nem akkor ne erőltesd
2013. ápr. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Hogy írhatsz itt 12éves létedre? Hmm ez érdekes..
2013. ápr. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 putyííí ***** válasza:
2-esnek, mért ne írhatna ha kérdése van??!!? vagy egy 12 évesnek szerinted nem lehetnek ilyen dolgai mert akkor tévedsz ha így gondolod! :) sok szerencsét kívánok a lányhoz, és egy tanács, ha valamit/valakot szeretsz ne engedd el! mert lehet hogy az ilyen ráeszmélésnél már késő :)
2013. ápr. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mostanában már egy 10 évesnek is lehet kapcsolata :) ez nem a szexualitás témakör, miért ne írhatna?
2013. ápr. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!