Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy szerezhetem vissza a...

Hogy szerezhetem vissza a személyiségemet? 19/L

Figyelt kérdés
úgy érzem, hogy egy nagy üresség vagyok belül. egész életemben meg akartam felelni mindenkinek, úgy viselkedek a mai napig is, ahogy úgy érzem, hogy mások elvárják. De ezt olyan szinten, hogy még mosolyogni is úgy mosolygok, ahogy szerintem másoknak tetszik.. és észrevettem, hogy az évek során az összes rám jellemző tulajdonságom elkopott, olyan szokásokat, és viselkedéseket vettem fel, ami egyáltalán nem én vagyok, de már olyan régen használom őket, hogy teljesen elhitettem magammal, hogy ez vagyok én.. de most rádöbbentem, hogy nem.. és olyan érzés, mintha egy idegen testében élnék.. hogy lehet ebből kiszállni? :( eléggé megrémít, hogy már nincs egy biztos pont sem magamban, amibe "kapaszkodhatnék", egy idegen vagyok önmagam számára.. érzett még így valaki rajtam kívül? És ha igen, sikerült újra önmagatok legyetek?
2013. okt. 24. 21:24
 1/2 anonim ***** válasza:

húha, nem semmi sztori:O először be akartam zárni, mondván még egy remek önértékelési probléma, nekem is van elég, másé nem izgat.. de ez érdekes és látok benne fantáziát:)


nekem, mint pszichológiából abszolút laikusnak, az ugrik be hirtelen, hogy ki kéne billenteni a komfortból:D gondolkodással és indulattal! nagy gondolatmeneteket kéne írnod különböző dolgokról.. elméleteket gyártani amik vagy igazak vagy nem, de megmozgatják az agyad és előjönnek a gondolataid benne:)

avagy felbszni rendesen, hogy ordibálj és akkor kijöhet az is, ami bennragadt:D ezt mondjuk csak élőben lehet..


ha gondolod, írj:)

2013. okt. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Le kene ironod, milyen vagy most, milyen voltal, min szeretnel valtoztatni, es milyen szeretnel lenni.

Ha meg van a cel, hogy milyen szeretnel lenni, akkor neki kene allni valtoztatni rajta...ebben segithetnek az onsegito, onfejleszto konyvek,tanfolyamok, treningek...

2013. okt. 25. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!